Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belsőmmel van a baj?

Figyelt kérdés

En mindig a csúnyácska vagy a kövér csajokhoz vonzódtam...Sokkal ismerkedtem,de csak neten.Soha egyikkel se jutottam tovább beszélgetésnél!

Volt,hogy megharagudtam valamiért és simán kitörültem,azután persze megbántam.De feszt olyanokat mondott rólam,hogy kamus vagyok......Nem vagyok jó pasi,ezek a csajok mégis szoba álltak velem....De mindig eltávolodtunk egy idő után:(



2014. jan. 4. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha a lányoknál sikertelen vagy, akkor mindig a külsődben kell keresni a hibát.
2014. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:( Neeeeeeeee mar!
2014. jan. 4. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a lányok ugyanolyan önértékelési gondokkal küzdenek mint a hasonló gondokkal küzdő fiúk. És akkor összejönnek egy álompasival a neten. Persze hogy kételkednek. Az hogy egy csúnya lány tetszen egy jó pasinak szerintük kizárt dolog! Ebből következtetnek arra, hogy kamu az egész. Valaki egy jót szórakozik rajtuk. Vagy a srác jó ronda lehet, és nem talál magának barátnőt. Mindenki magából indul ki! Még a csúnya lányok is jó pasira vágynak. És hogy a külső nem számít? Hazugság! Nézd meg a csajok mennyi időt töltenek a fürdőszobában a tükör előtt. Vásárlással a ruha, cipőboltban. És mindezt csak azért mert jól akarnak kinézni! De mennyi időtt szánnak a kultúrára, vagy olvasásra, vagy jótékonykodásra? Ezekután tedd fel magadnak újra a kérdést. Csakugyan fontosabbak a belső erények? Szerintem már tudod is a választ.

Bizonyítsd be nekik, hogy jó pasi vagy és nem kamuzol! De ezt csak személyesen lehet.

2014. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 mondja a tutit!


Annyival egészíteném ki, hogy kevés szebb dolog van annál, amikor két ember lélekben egymásra találnak. A külsőn lehet utána változtatni, és úgy az igazi, ha ezt egymás segítségével teszitek, egymás igényeit, vágyait figyelembe véve. Vehettek közösen ruhákat, eljárhattok sportolni, elviheted a fodrászodhoz, hogy mondja meg ő, milyen legyen a hajad, stb. :)

2014. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen szuper dolgokat mondtok....De úgy érzem,sose lesz senkim.Mióta eszemet tudom egyedül vagyok.Sose buliztam,sose utaztam(és nem is vágyok).Mindig lefoglaltam magam,sokat olvasok,munkahely,imádom a testmozgást stb.

De az emberekkel nem tudok bánni... Feszengek emberközelben...Nem tudom leküzdeni.Sose randiztam....Pedig legalább 20 csajból egynek bejövök.

Nem a modell csajokra megyek,de úgy érzem a csúnyácskább vagy a kövér csajok meg keményebb diók!

2014. jan. 5. 12:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!