Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti az arcotokon kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti az arcotokon kívül hol szőrtelenítitek még magatokat? Ugye hogy jobb szőrtelenül?

Figyelt kérdés
Én hónalj, mellkas, intim rész, ánusz, popsi és néha a lábamon.

2014. jan. 4. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Én mindent szőrtelenítek. :) A hajamon és a szemöldökömön kívül nincs rajtam sehol szőrzet, és így érzem jól magam. :) Jó pár éve már csupasz vagyok, és eszem ágában sincs, hogy bárhol visszanövesszem. :) Persze a hajam is rendben van tartva, és a szemöldököm is szedetem. :)
2014. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy vagyok vele,hogy vagy mindenhol,vagy sehol. Most például szőrös vagyok,de ha leszedem akkor mindenhonnan,láb és kar is.Nálam ez hangulatfüggő,illetve ha nyáron izzadok akkor nagyon zavar a szőr. Nekem a barátnőm és az előző barátnőm is javasolta,hogy szőrtelenítsek,szerintük jobb úgy. Egyébként ha valaki nyáron kimondottan figyeli a strandon,látható,hogy egyre több férfi szőrtelenít már.Igaz,hogy lábat kevesen,de felsőtestet elég sokan.
2014. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%
Arcon kívül sehol!
2014. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
Az arcomon kívül csak a fürdőszobában, de ott is csak az arcomat.
2020. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%

Intim rész rövidre vágva, ennyi

20F

2020. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!