Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egy ideje együtt vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje együtt vagyunk a barátommal, és együtt szeretnénk lenni. Hogyan tudnám ezt értelmesen közölni a szüleimmel? Tapasztalatok? Melyik a jobb: ha a fiú alszik a lánynál, vagy fordítva?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Korotokat!
2014. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 1 hónap múlva töltöm a 17-et, ő pedig 4 hónap múlva, és 8 hónapja vagyunk együtt.
2014. jan. 4. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A lány a saját otthonában könnyebben el tud lazulni, nem? Nomeg ha a srác suttyó akkor csak kiabál egyet a faterjának az meg kirakja mint macskát sza_rni. :D Azon kívül ha összevesznek, akkor a csetepaté után nem a lánynak kell hazasétálnia búslakodva.
2014. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges túlragozni, h "anya, apa, szexelni akarunk"....mondd azt, h szeretnél a barátodnál aludni/szeretnéd, ha ő nálatok aludhatna. ebből már levágják a szülők, h mi a helyzet. szerintem elsőre te aludj nála, de ez tényleg ízlés kérdése. :)
2014. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!