Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek kéne lennie egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kéne lennie egy csóknak?

Figyelt kérdés
Ma csókolóztam először és.... elég hogy is mondjam érdekes de inkább szar volt. Nem azzal történt akibe szerelmes vagyok. Interneten ismerkedtem ezzel a sráccal aztán találkoztunk ma. Gondoltam hátha élőben megtetszik a srác. Kedves meg minden de mégse. Aztán egyszercsak lekapott nem haragudtam rá de nem érzek többet barátságnál. A csók olyan nyálkás volt (nem nyálas mert az egyáltalán nem csak a szája ilyen nyálkás volt phuuu) , és olyan semmilyen azt hittem jobb érzés lesz meg romantikus meg minden de nekem nem igazán tetszett... Ilyennek kell lennie? Vagy mégis milyen egy csók? Vagyis inkáb a száj, hogy mindenkié nyálkás vagy most mi van?

2014. jan. 4. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is tetszik a srác, akkor persze, hogy rossz élmény volt. De egyébként ne várj tőle csodát, főleg így elsőnek. Az én első csókom rettenetes volt, a srác konkrétan majdnem megölt azzal, hogy ledugta a torkomba a nyelvét, undorító volt. Ennek ellenére azóta már imádok csókolózni, csak meg kell tanulni, hogy kell, na meg persze kell hozzá egy olyan partner, akivel jó. :) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne ess kétségbe, elsőre persze, hogy szokatlan és furcsa, de változni fog (ráadásul mindenkivel másmilyen csókolózni, mert mindenki máshogy csókol).

19/L

2014. jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán ne olyan sráccal csókolózz, aki nyáladzik, mint egy éti csiga.


Egyébként meg egy csók csak akkor lesz igazán jó, ha olyannal teszed, akit szeretsz. Anélkül csak semleges vagy rossz.

2014. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első csók nekem is rossz volt:) Ráadásul én is egy olyan lánnyal csókolóztam, aki nem is jött be igazán. Csak hát fogadásom volt, nem tehettem mást:D

De ne add fel, minél többet csókolózol annál jobb lesz:) Legalábbis velem így volt, ahogy egyre jobban "belejöttem" vagy nem tudom, hogy mondjam annál élvezetesebb volt. A lényeg az, hogy csukd be a szemed és próbálj el lazulni;)

2014. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jó elbaszta azt első csókod.
2014. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló! Ezzel aztán tényleg sokat segítettél a kérdezőnek!!:)
2014. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!