Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha szeretethiány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretethiányom van?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz, ti mit szoktatok ilyenkor csinálni? :( 18/L

2014. jan. 4. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
enni
2014. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ledőlök és jobb híján szomorkodok :/


22/F

2014. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keményen kínlódok sokszor :S 21F
2014. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
pufcsy
2014. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csendesen szenvedek magamban. :(

19/L

2014. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

velem 3 hete basztak ki elég csúnyán közel 3 éves kapcsolat után.. szóval gondolod, átérzem a helyzeted.

olyanokat csinálok, amiből megtudom erősíteni önmagamat, azonosulni tudok, így a szeretethiány, a magány, a csalódottság másodrendűvé válik. elővettem a régi hobbim (rajzolás), nagyon sok zenét hallgatok (főleg tkydet), beszélgetek, eljárok bulizni. nem azt mondom, hogy mindent megoldanak ezek a dolgok, de sokkal könnyebb tőlük.

2014. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Barátokkal töltöm az időt, akikről tudom, hogy szeretnek és fontos vagyok nekik.
2014. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyankor keresek egy lányt és odafigyelek rá. Tudok szeretet adni és amint amint egy lány mellett ezt észreveszem, miközben hallgatom őt, rájövök hogy nincs is szeretethiányom és neki is jobb lesz :)
2014. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


Ha valakinek van kedve, akkor írjon, beszélgethetnénk.

2014. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szenvedek tovább,vagy csinálok valami mást és lefoglalom magam.Persze legszívesebben megölelnék egy lányt,de erre nincs lehetőségem sajnos. :/

Ha van kedve valakinek beszélgetni,ismerkedni lányok közül nyugodtan írhatnak. :)

22/F

2014. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!