Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat ellen valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat ellen valami? Nagyon fontos, elképesztően rossz hangulatomban vagyok, semmihez nincs kedvem. Akár pár privát üzenet is segítene, vagy bármi.

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Életkor, lakhely, nem?
2014. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok depis zene, es az ido segit (legalabbis nekem). Ha gondolod irj!
2014. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vodka segít
2014. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tekerj egy nagy trombitát.
2014. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
depis zenék ilyenkor szóba se jöhetnek..sőt semmilyen zene. mind rá emlékeztet.
2014. jan. 4. 21:04
 6/6 anna0905 ***** válasza:
Nem tudom hogy tudnék-e neked azzal segíteni hogyha kibeszéled valakinek az egészet. Lehet hogy az segítene mert én mindig kibeszélem az ilyeneket a barátnőimnek. Ha szeretnél írj privátban, és nyugottan mondd el ami bánt. 12/L
2014. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!