Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem kiábrándító, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem kiábrándító, hogy a Kristóf (ÉNBP) tipusu fickókért vannak oda a nők?

Figyelt kérdés
Bár hivatalosan senki nem nézi, de szerintem mindenki ismeri a figurát az Éjjel-nappal Budapest-ből. Finoman szólva is egy jellemtelen sültparaszt. A kérdés lényege az, hogy ha a nők ennyire vonzónak tartják az ilyen taplókat, akkor miképpen képesek azt a rózsaszín álmot terjeszteni a lovagról, amit hivatalosan szoktak?

2014. jan. 4. 23:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nem, mert fogalmam sincs ki az. De ha lenne se vonnék le következtetést belőle.
2014. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
de felháborít, de a sok hülye rib.anc akikkel eddig dolgom volt, azt mondatja, hogy ő teszi jól (tudom h nem valóság hanem sorozat)
2014. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Azt a műsort ne vedd készpénznek, megjátszott humbug az egész. Persze vannak akiknek Kristóf jön be, de ők vannak kisebbségben. Legalábbis remélem.
2014. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Miért, te nem a szexi és jól kinéző csajokhoz vonzódsz? Akkor meg?
2014. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a kiábrándító, hogy ilyen agyhalott f..zságot néznek az emberek.
2014. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Az kiábrándítóbb, hogy ezen szocializálódnak a mai fiatalok.
2014. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Nem nézek dobozban mászkáló szemét darabkákat. Szóval ki az a Kristóf??

Rákerestem a képére. Ha levágnánk a fejét, még jól is nézne ki.

2014. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Attól, hogy vannak ilyen ostoba nők, még mindig nem lesz mind olyan.

Nálam egybevág az, amit teszek az életben, és az, amit a neten hirdetek. Nem minden nőnek rózsaszínek az elképzelései attól, hogy te nem felelsz meg.

Nekem is jöttek azzal, hogy ébredjek fel, adjam alább az elvárásaimat, mégis találtam olyan fiút, akit szeretek, és normális kapcsolatban élünk, és elárulok annyit, hogy közel sem egy jellemtelen sültparaszt. Nem hinném, hogy egyedül lennék ezzel a dologgal.


Btw ti mikor álltok már le ezekkel az ostoba kérdésekkel?

2014. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts és a saját sikertelenségedet ne a másik nem érdeklődésére vetítsd ki.
2014. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

De idegesített régebben,mára már megszoktam hogy az ilyenekkel vannak együtt és nem az értelmesekkel.Kezdem megszokni,hogy egyedül vagyok. :)

Szerintem amúgy soha nem lesz vége az ilyen kérdéseknek,amíg nem változik a való élet normálisabb irányba.Na szerinted ilyen mikor fog történni?Valószínűleg soha.

2014. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!