Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bulizós férfi számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy bulizós férfi számára mennyire kiábrándító, ha egy lány nem szeret annyira bulizni meg inni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy olyan típus, aki diszkóba meg bulikba jár, sajnos nem érzem jól magam az olyan helyeken, meg szégyenlős is vagyok. Az alkoholt se szeretem (szerintem azért, mert apa kiskoromban egyszer nagyon leitta magát, és megutáltam még a szagát is), max. csak kis mennyiségben tudok inni, és gyengébbeket.


De egy bulizós, belevaló férfit ez mennyire zavar?


2013. szept. 21. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Zavarja őket.


Nekik a hasonlóan bulizós, iszákos csajok valók, akiknek bizonyos alkoholszint után könnyen szétnyílik a 2 lába...

2013. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És egy visszahúzódóbb lánynem tetszhet nekik? Ezt a bulizás-dolgot nem lehet valamivel kompenzálni?
2013. szept. 21. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit az első írt, az hülyeség. Embertől függ, hogy kinek milyen csaj kell.

Nekem két olyan pasim is volt, akik mindig mentek kocsmázni, vagy bulizni, cigiztek, füveztek, csajoztak, én meg világéletemben az otthon ülő és könyvben elmélyedő kis gyíkarc voltam. És mindkét esetben ők kezdeményeztek.

2013. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább keress hozzád hasonlóan kicsit békésebb srácot aki miatt nem kell aggódnod hogy a köv. Heti buliban más lányokat cirógat... Ha gondolod írhatsz 23/F
2013. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, de szánalmas vagy...


Én szívesen járok el sörözni, iszogatni a haverokkal, akár lányos társasággal is, viszont barátnőnek mindig jobban örültem az otthonülősebb csajoknak. Feltéve persze, hogy ő is elfogad olyannak, amilyen vagyok, nem szeretem, ha hisztizik amiatt, hogy pl. most este nem összebújós filmezés lesz, hanem haverokkal iszogatás.


Szóval a kérdés inkább az, hogy te el tudnál-e fogadni egy ilyen pasit. :-)

2013. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!