Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ért az alatt a srác, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ért az alatt a srác, hogy "cicás" vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ugyanarra az egyetemre járok, vele párszor összefutottam már, kis beszélgetéseket folytattunk. Aztán, egy buli alkalmával jobban leültünk dumálni, és többször is felhozta, hogy "macskás", meg "cicás" vagyok.

Mire utalt ezzel?

(Nem vagyok plázacica, közel sem. Egeret sem eszek, szőrcsomót se köhögök fel, ezt mellőzzűk :D)


2014. jan. 5. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Dugható:D
2014. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van az a Tankcsapdás soproni reklám, hogy ti kutyások vagytok vagy cicások? És Sidi mondja, hogy én amúgy cicás vagyok. :D
2014. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2-es: aha! szóval úgy :D
2014. jan. 5. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos nyávogsz.
2014. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok!!

üdv a macskád..

2014. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, van macskád? Szerintem csak arra utalt tényleg :D
2014. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!