Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam egy filmet, melyben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy filmet, melyben a srác maszturbálással, vagy szexszel zárta ki a külvilágot és tudom, hogy ez lehetséges, de én most ennek keresném egy másik módját. Hogyan tudnám kicsit félretenni a környezetemben történő dolgokat?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig agyalok mindenen, és már egyszerűen nem tudok mit csinálni, de azt is érzem, hogy ezt sürgősen meg kell szűntetni, mert iszonyú nagy teher van a vállamon.
2014. jan. 3. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
mi volt a film címe?
2014. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a k.rvázással vagyok így.
2014. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
talán meditálással, bár nem értek hozzá
2014. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Don Jon
2014. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, a Don Jon volt.
2014. jan. 3. 23:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Én maszturbálás nélkül is tudok semmire se gondolni! Na jól meg aszontam.
2014. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sajtból van a hold : ***** válasza:

Hehe... a moziban még gumit is adtak a jegy mellé. :D

Amúgy, szerezz egy lány barátot vagy barátnőt. Hidd el, nagyon sokat tudnak segíteni. :)

2014. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Külföldön dolgozom és egy szobában lakom Londonban. Általában nem kívánok társalogni a többiekkel, mert úgysincs közös témánk (külföldiek és gyermektelenek), meg min. 10-15 évvel fiatalabbak nálam. Bezárkózok és filmeket nézek. Zenét hallgatok, néha olvasok egy kicsit. Engem ez kikapcsol, ha éppen nem Skype-on vagyok a családdal.
2014. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
miii, ez vicc vagy tényleg adtak gumit? :DDD
2014. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Tényleg adtak. :) Playboy volt.
2014. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!