Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Hány évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Hány évig voltatok szerelmesek úgy, hogy nem lett belőle semmi vagy viszonzatlan maradt? Volt ilyen eset?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

23:53!


Olvastam, tetszett az irasod, es szomoru a sztori. A szerelem mar csak ilyen......

2009. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

gimi 7. oszt elejétől egész 9. oszt feléig, és még néha utána is rámtört, de eléggé megváltozott a lány és így tudtam kiszeretni belőle, de sok időre elment a kedvem mindenféle nőtől

aztán megint egy reménytelen szerelem, 11. ben, ez csak 1,5-2 hónapig tartott kb, és utána megin nemvolt kedvem a témához. most 20 vagyok és még nemvolt barátnőm, ez a 2 eset meghatározó volt, igy meg aki meghallja hogy még nem volt, elmenekül... mintha ettől kevesebb lennék :( igy már nem is lesz talán... de még reménykedem, talán egyszer majd összejön...

2009. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Túl sokáig, esélytelen volt, tudtam is csak elfogadni nem szerettem volna

Kb. 1,5-2 évig

Szerencsére már elmúlt jó egy éve :)

18/F

2009. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23:53 nagyon tetszett az írásod, és sajnálom, hogy nem jött össze, de ne bánkódj, lehet 1általán nem is volt hozzádvaló az a lány....hisz alig ismerted...amúgy most én is hasonló helyzetben vagyok (ugyanezek a szituációk, órán nincs lehetőség, nincs egyedül + elég félénk vagyok iéyen téren), amúgy én lány vagyok:D úgy érzem én is elszalasztottam az utolsó lehetőséged, de írásod alapján rájöttem, hogy nem fogom feladni, mert aztán én is legközelebb már csak azt fogom látni, hogy valaki más kezét fogja....köszi
2009. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

23:53-as vagyok....

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Nem fogjátok elhinni mi történt...

Teljesen véletlenül a KKN-ben emlegetett lánnyal egy helyen szilvesztereztem... és egész este együtt voltam vele... A barátja dolgozott, nekem meg sikerült sokat innom... arra emlékszem, hogy elég sokáig táncoltam vele, meg aztán talán 1-2 csók is volt :S:D...

Micsoda véletlenek vannak....

És érdekes módon most már valahogy nem szakadtak fel a régi sebek....

2010. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Igaz én lány vagyok de velem is volt ilyen. 5 évig tartott. Együtt jártam óvodába a fiúval és egy asztalnál ültünk ebédkor, tízóraikor, uzsonnakor(de még mások is ültek az asztalnál fiúk/lányok)Mikor játékidő volt mindig négyesbe játszottunk én, a barátnőm, ő és a haverja. Jókat játszottunk jól éreztük magunkat együtt. Az asztalnál mindig én ültem vele szemben és állandóan nevettetett. :D Egyszer még a teát is felszívtam az orromba úgy röhögtem. Egyszer azt mondta hogy gyere mutatok valamit....és megmutatta mi van a gatyájába. XD Utána én elmentem elsőbe aztán mikor 2.-os lettem akkor ő lett elsős és negyedikig szerelmes voltam belé, folyton gyárottam a szerelmes leveleket amit soha nem mertem oda-adni neki aztán 5.-ben elmúlt. Én is megváltoztam ő is és ennyiben maradt.


L/14

2010. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!