Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Edzésen vagy egy srác, mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klaus7 kérdése:

Edzésen vagy egy srác, mindig odajön segíteni ha valami nem megy, de észrevettem hogy mindig engem néz ha fennt van a ringben akkor is a tükörben néz, mindig tologatja a lábamat ide-oda ha nem jól állok stb. Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, csak béna vagy...
2014. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok béna..soha nem láttad még hogy edzek ne szólj bele csak ha értelmes választ tudsz adni.. különben meg lenne más dolga,és nem lenne kötelessége segíteni nekem ezért kérdeztem,az edző is mindig mondja hogy jól csinálom ezért nem értem
2014. jan. 5. 17:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet. Szokott edzés után beszélgetni veled?
2014. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen szoktunk előtte is meg utána is beszélgetni
2014. jan. 5. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ez tök èdi,tetszel neki! :D
2014. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
balett edzés? mert akkor lehet az öribarinőd akar lenni
2014. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó lenne mert nekem nagyon tetszik:D
2014. jan. 5. 17:42
 8/12 A kérdező kommentje:
balett?:D boxra járunk
2014. jan. 5. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:
khm.. akkor téged se szívesen csalnálak meg..
2014. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem csak a seggedet és a melleidet nézi. komolyra fordítva ha ilyeneket csinál akkor esélyes szóval mire vársz még? találkozz vele
2014. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!