Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok az esete, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok az esete, akkor ez azt jelenti, hogy szerinte csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
A fiúnak, aki tetszik nekem, nem vagyok az esete. Akkor már eleve nem jöhetek nála szóba? Vagy hogy van ez? Vagyis az esetet még értem, hogy egy adott típus jön be neki... de volt már mindenféle barátnője: magas, alacsony, szőke, barna is... Én is barna és alacsony vagyok. Tehát rondának tart? :/
2014. jan. 5. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Sir Sarcasm ***** válasza:
100%
konkrétan visszautasított. ne értetlenkedj
2014. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

privibe küldesz 1 képet megmondom a frankót!!!


korfüggő, srác-helyességének függője

2014. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
finoman fogalmazta meg
2014. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül tart csúnyának. Lehet, hogy csak a jellemed nem olyan, mint amihez ő vonzódik. Nekem is mondták ezt, de azt hozzátették, hogy ettől még megdugnának.. szóval így megy ez náluk. :D
2014. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kegyetlenség Istennő


Nyertél! WIN

2014. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

drágám..eza belsődre vonatkozik! lehet hogy az a baja hogy romlott csaj vagy..vagy pont az hogy nem..


De ez egy lerázás, szóval NINCS esélyed

2014. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne úgy értsd, hogy csúnya vagy, csupán neki nem tetszel. De közrejátszik a belsőd is, ezt se feledd.
2014. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nem tudjuk ő milyennek tart.. küldj egy képet megmondom szerintem milyen vagy..
2014. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!