Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy szerelmes (? ) kérdés.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy szerelmes (? ) kérdés.

Figyelt kérdés
Kezdem az elején, nem szoktam szerelmes lenni, talán úgy igazán még soha nem voltam az. 19 éves lány vagyok. Már egy éve van munkahelyem. Ott van egy nagyon jó fiúbarátom. Más körben dolgozunk, de ígyis sokat találkozunk, és beszélgetünk. Elég sokat veszekszünk. A srác nagyon csipkelődő, de úgy fogtam fel, hogy ő ilyen. Viszont még néhány hónapja nagyon összevesztünk. Akkor jöttem rá a dolgokra, hogy lehet, hogy többet érzek iránta? Azóta persze kibékültünk, de nagyon furcsa és nyomasztó ez az érzés, mivel nem tudom magunkat elképzelni egy párként. Amikor együtt vagyunk teljesen normális minden, olyan mint régen.(Nem jövök zavarba mikor rám néz, meg semmi..) Viszont, amikor nem dolgozom, és itthon vagyok, vagy a barátaimmal illetve suliba elfog mindig a hiányérzet, és rá gondolok. Pedig tényleg nem szeretnék. Annyira butyuta kérdés, hogy egy barátból, hogyan lehetne kiszeretni, de nem tudok mit tenni. Esetleg tanács? Próbáljam egy ideig kerülni? Legyek vele közömbös? A buta válaszoktól kíméljetek légyszíves! Annak is örülnék, ha valakivel privátban beszélgethetnék erről! Előre is köszönöm!
2014. jan. 5. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem az egyik barátommal előtte egy éve ismertem kb 7 hónapja vagyunk együtt :)
2014. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!