Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ilyen sms verset, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ilyen sms verset, vagy idézetet, vagy szöveget?

Figyelt kérdés

Valami olyanra gondolok, ami elmodja hogy "összetörted a szívem, és olyan sebet ejtettél szívemen, amit soha nem lehet begyógyítani".. ilyesmi valamire gondoltam, csak egy kicsit máshogy megfogalmazva... valami mélyen hatóan, amitől az olvasó "bűntudatot", vagy "lelkifurdalást" érez majd...

Nagyon sokat segítenétek (az is segít, ha valaki hülyeséget akar írni, de mégsem teszi)



2014. jan. 5. 20:29
1 2
 11/17 Költőnő? ***** válasza:
nem biztos, h olyan jót tudnék írni, mint előttem a nagyok :)
2014. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Próbáld ki!Azt írod nem biztos hogy tudnál, tudsz jót írni.Lenne egy javaslatom.Ha írsz mondjuk egy kétsorost ennek a kérdést feltevőnek, akkor írok én is egyet.

És még egy megjegyzés. Bár kicsit közhelyszerúség de attól még igaz: a nagyok is voltak kicsik.Sőt volt olyan nagy aki egész életében kicsinek képzelte magát.

2014. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Költőnő? ***** válasza:
tudom, h tudok jót írni, csak abban nem vagyok biztos, h olyan jót tudok e, mint a nagyok.
2014. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Elég ha jót írsz nem kell olyat írni mint a nagyok!Én még azt sem merem írni magamról hogy jót tudok írni, mégis írok ezen az oldalon annak akinek úgy érzem tudok segíteni.Nagyon hálásak érte nyílvánosan is, bár leginkább leginkább privátban jönnek a köszönömök. Az ajánlatom továbbra is áll ami a kétsoros saját versre vonatkozik.
2014. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Költőnő? ***** válasza:
azért van a nevem után kérdőjel, mert nálam a költészet a nagyoknál kezdődik:)
2014. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Rendben nem erőltetem tovább!

Üdvözlettel J D-ből

2014. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Költőnő? ***** válasza:
:)
2014. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!