Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, éreztek ilyenkor a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, éreztek ilyenkor a lány iránt még valamit?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam nagyon szerelmes volt belém (de tényleg nagyon), de én többször visszautasítottam, viszont jó barátok maradtunk. Azóta már elvileg kiszeretett belőlem (pár hete), és most kavar egy másik lánnyal. De most is nagyon fontos vagyok neki, áthív magához, átölel stb. Lehet, hogy még mindig érez valamit? 16/L
2014. jan. 5. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te az ég világon nem akarsz tőle semmit, mért kérded?
2014. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért érdekel téged egyáltalán ? Veled nincs jövője..
2014. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Egy újabb kegyetlen liba aki csak szórakozik a másik ember érzéseivel. Remélem te is megtapasztalod, hogy milyen amikor csak játszanak veled.
2014. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak érdekel.
2014. jan. 5. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!