Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kellemetlen/vicces...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kellemetlen/vicces dolgok torténtek veletek párkapcsolaton belul vagy kívul? Saját torténetet is írhattok :-)

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
ha nem kérdeznétek meg napi 2er mégszivesen leírnám lelkesen 456xor is.--ezesetben semmi!
2014. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyszer nagyot hibáztam:

Volt egy nyári munkahelyem, ahol heti 6 napot dolgoztam. És párban dolgoztam egy fiatalabb sráccal. Meséltem is róla a barátomnak, mivel a hetem nagy részét kettecskén töltöttem így az egyetlen esemény az életemben a srác hülyéskedése volt. Nyáron, mikor volt a szülinapom a párom szervezet egy romantikus estét. Semmi munka, csak pihenés, ünneplés. Este elaludtunk, és álmodtam. Álmomban megint a munkahelyemen voltam és szóltam a munkatársamnak, hogy menjünk a helyünkre mert vége az eligazításnak. És mikor hátat fordítok neki azt érzem, hogy belecsókol a nyakamba... (???)... sajnos kimondtam félálomba a srác nevét, annyira megrökönyödtem, hogy, hogy mert ő ilyet tenni, a vér is megfagyott az ereimben, erre felébredtem és látom, ott alszok az ágyamban a párommal, az meg kérdőn néz rám, hogy miért "annak a férfinak a nevét mondtam ki álmomban, mikor megcsókolta nyakam"... utána magyarázkodhattam, de akkor is nagyon rosszul esett neki és sajnos nagyon meg is értem.


Ezt a mai napig nem bocsátottam meg magamnak, hogy így alakult. Nagyon rosszul érzem magam tőle, még akkor is ha visszagondolok rá. :(

2014. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:

lefejeltem a gödör ajtaját :)

felváltva sírtunk a röhögéstől vagy egy órán keresztül :)

aznap éjjel jöttünk össze.

2014. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. ohh.. én is sajnálom :) koszi a torténetet :) 3. ez ám a romantikus osszejovés :D
2014. jan. 6. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!