Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha akár filmen, akár élőben azt látom, hogy egy nő lekever egy pofont egy pasinak, akkor ezt viccesnek találom?

Figyelt kérdés
Egyébként akkor is mosolyogtam, amikor én kaptam. Nem arról van szó, hogy ne tisztelném a nőket, vagy különben nevetségesnek tartanám őket.
2014. jan. 6. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mert úgy ütnek, mint egy nő.
2014. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Mert egy átlagos nő körülbelül akkorát és olyan nevetségesen üt, mint egy gyerek. Szerintem is viccesek, pedig én lány vagyok.
2014. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Én szívesen felpofoználak, úgy rendesen:D
2014. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen okból?
2014. jan. 6. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem ok se kell, de én nagyot ütök;)
2014. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ajjaj!
2014. jan. 6. 16:18
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Gyorsan visszaszívnád ezt, ha tőlem kapnál egyet. :D

Egyébként tényleg néhol siralmas, vicces. Általában erőtlen és ügyefogyott.

2014. jan. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a háttérben,hogy beléd ivódott (remélhetőleg a hírek miatt) ,hogy ha valaki kezet emel a másikra, akkor az férfi a nőre. Így megfordítva "szokatlanabb" , ezáltal vicces.

Ugyanolyan lenne, mint mondjuk az, hogy egy idős ember adja át a villamoson a helyét egy fiatalabbnak.

2014. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Erőtlen és ügyefogyott... a filmekben!


Valójában nem annyira gyengék a nők. A legtöbb nő simán lekeverne akkora pofont, hogy a legközelebbi bútor/fal adná a másikat

2014. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!