Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen pasinak mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen pasinak mennyire lehet fontos a külső? Külsőre milyen lehetne a hozzá hasonló csaj?

Figyelt kérdés
Edzőterembe jár(ebből adódóan jó teste van), jó kocsija, jóképű, magas, testes, a haja általában elöl "be van lőve"+ ápolt
2014. jan. 2. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Válogathat
2014. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vékony, sportos, feszes mellekkel és fenékkel, hosszú haj, telt ajkak, jó állás...

Nem tudom őszintén.

2014. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
személyiségétől függ
2014. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ez a hozzá való csaj:

[link]


És legyenek együtt boldogak a felszínes életükben.

2014. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mitől lenne felszínes? ne irigykedj..
2014. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok altalanositani, nem biztos hogy minden ilyen pasinak a kulso a legfontosabb a lanynal, de van egy pontosan olyan ismerosom, mint amilyet Te leirtal es a baratnoje a kovetkezokeppen nez ki:

- derekig ero fekete (mu?)haj

- szilikonszaj

- karcsu test

- divatimadat (amit szerintem a pasi finansziroz)

2014. jan. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát figyu szerintem van egy hierarchia az emberek közt és mindenki a saját szintjén egyenlővel kéne hogy összejöjjöjn, persze mindenki jobbat szeretne, van aki megkapja van aki nem van aki megelégszik egy nála lentebb állóval van aki nem adja lejjebb az igényeit, stb.
2014. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A külső? A saját külsejével kapcsolatban nagyon..másokéval? nem tudom :) Hozzá hasonló csajok..hmm...nembaj,ha egy csaj edz,de azért a nőiessége maradjon meg :)
2014. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én mondanám,hogy ilyen pasi vagyok pnt amit írtál,teljesen.

Csak nem akarom,hogy szétszedjenek :)

Hajam belőve,kigyúrt vagyok,szolárium.

És igen pont azok a nők tetszenek akiket linkelt az egyik válaszadó:

-Tökéletes test

-Tökéletes alak

-Kirívó ruhák

2014. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!