Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó, otthonülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, otthonülő típusú fiúknak tényleg nincs esélye a pártalálásra?

Figyelt kérdés

Egy-két kivételen kívül azt tapasztalom egy átlagos kinézetű, kevésbé szociális fiúnak semmi esélye párt találni.

Nem azt mondom, hogy nem kell időnként kimozdulni, sportolni, de egyszerűen nem találok olyan ismerkedésre vágyó szingli lányokat akik nagyobb örömmel töltenék otthon a péntek estét, mint egy buliban.



2014. jan. 6. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
egy szavazat a nincsre...úgyis mi döntjük el!
2014. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

hát arra ne várj hogy otthon ülsz és egyzser csak bekopog álmaid nője....

Valamit tenned kéne érte amíg nem késő

2014. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
mivel a normálisabb csajok is otthon ülnek ezért nincs
2014. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

2. megmondta a tutit. Olyan nincs, hogy nincs esélye egy embernek. Szépen fel kell állni, és megkeresni a csajt. Nem fog egy pizzával a kezében, hosszú kabátban betoppanni, ami alatt csak egy combfix van.

/Nem kell elmenni egy olyan buliba, ahol csak talajrészegre issza magát az ember./

2014. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Aki nem ismerkedik csak várja hogy az ölébe essen a rántott hús az nem sokszor fog jó lakni.
2014. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Aki nem tesz érte semmit, annak nincs. Főleg hogy változni gondolom eszedbe sem jut.
2014. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Pedig teszek érte nagyon is sokat. Utcán senki nem akar ismerkedni, buliban nekem nem megy, közös program során se volt eddig szerencsém és a netes társkeresésben sem számít semmit a belső tulajdonság vagy a műveltség.
2014. jan. 6. 16:46
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a netes keresésben igen is számít a műveltség és a klassz belső tulajdonság, egyszerűen csak nem a megfelelő csajjal beszélgettél. Nem egyszerű a mai világban társat, párt találni egy tény, de azért ne add fel a remény szerintem. Azt elárulod hány éves vagy?
2014. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kérdező,tudom nem vigasztal de én is ebben a helyzetben vagyok és tudom mi a problémád,nekem is ez.

Bár én el szoktam járkálni ide-oda néha,bulikba is akár egyedül akár haverokkal is.De valahogy elutasítóak velem szemben is a hölgyek,még elhívni se engedik nagyon magukat sehova,meg beszélgetni se. :/

Hát figyelj esély van rá,csak sokkal kevesebb,és a lányok sajnos alapból betesznek általában a "kukába" amint meg tudják például nálam,hogy mivel szeretek foglalkozni.Pedig nekik is tudnék segíteni is akár,de beskatulyáznak és onnantól nincs menekvés...

2014. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Költőnő? ***** válasza:

utcán én sem ismerkedem....

ismeretségi kör bővítése mindig bejövős, onlány is lehet sikeres.

de nem győzöm hangsúlyozni, h a nyitottság, a pozitív lazaság, és a magabiztosság mindig jó pontok.

Noés persze a humor.

2014. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!