Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a kulonbseg ha egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulonbseg ha egy lany csendes vagy visszahuzodo? Ezek nem ugyanazt jelentik? L18

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

a csendes az még nem gáz, a visszahuzodo az lelki nyomorék valszeg.

22f

2013. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz,mert aki csendes az nem biztos hogy visszahúzódó ,de aki visszahúzódó,az biztos hogy csendes is.
2013. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

a visszahúzódó lány lehet beszédes, hangos, ez csak azt jelenti hogy nem olyan közvetlen

a csendes pedig lehet közvetlen, ez csak azt jelenti hogy szűkszavú, halk

2013. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
valóban nem, bár általában "testvérfogalmak". A csendes sztem annyi, h társaságban nincs akkora hangja, a visszahúzódó meg sztem lehet h el sem jut társaságig. Vagy nem tudom. Én vhogy így deffiniálnám
2013. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

csendes= befelé forduló, tehát szüksége van egyedüllétre, esetlen a társas érintkezések kimerítik, idő kell neki "energiát" gyűjteni, csak akkor szól ha valami fontos, nem szeret feltétlen a társaság központja lenni


visszahúzódó: gátlásai vannak maga felől ezért fél megszólalni, nem bízik magában.


tehát egy ember lehet csendes még akkor is ha nem visszahúzódó, de természetesen egy visszahúzódó ember csendes. én ismerek ilyen embert. nem beszél sokat, scak a lényeget mondja de nincsenek különösebb gátlásai, csak ilyen.

2013. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bennem mindketto megvan. pl. munkahelyen, ha nincs ott a tarsasagom, elvagyok egyedul, nem fogom masokra eroltetni magamat, viszont sokat vagyok barataimmal. sok esetben inkabb hallgatok, mint mondok, ritkán szolok, de nagyot tipus vagyok, de megfelelo kornyezetben barmennyit tudok beszelni.

gyakran elmelkedek, es nem mindig mondom ki amit gondolok.

vicces, en pont az ellenkezo emberekkel jovok ki. :)

L18

2013. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:

ezek alapján én max csendesnek írnálak le, de visszahúzódónak semmiképp. De talán még csendesnek sem.

Ami nem baj, sőt! Tök jó.

ezt nem bántásképp írtam, csak nálam a csendes és visszahúzódó emberek vhogy másképp vetülnek le.

2013. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!