Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondjam el neki hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el neki hogy én vele akarom leélni az életemet?

Figyelt kérdés
Külföldön lakik,nem magyar de megismertem és egymásba szerettünk. Ez egy hosszú történet. A lényeg hogy nekem haza kellett jönni suli miatt és persze neki is. Jövőre kezdem az egyetemet amit külföldre tervezek de nem abba az országba ahol ő lakik. Az elején tartottuk a kapcsolatot meg minden neten keresztül és mindennap beszéltünk de aztán közölte hogy ő nem tud igy szeretni engem hogy igy távolságból. Mondta hogy ez a távolság a gond szerinte de nem tudja irogatni hogy szeret mert nem egy telefonnal akarja ezt közölni úgy hogy nem is találkozhatunk..Ezután a beszélgetés után nekem összedölt a világom és kicsit a kapcsolat is távolabbi lett,alig beszélünk. Az egyetem neki is és nekem és még 4-5 év lesz. Én 100%ig biztos vagyok benne hogy őt szeretnmém férjemnek és vele akarom leélni az életemet. Persze ezt igy nem mondtam neki,talán kinevetne hogy már most igy gondolom (18évesen) de tapasztalatból érzem. Soha senkit nem szerettem igy és sha nem sirtam még szerelem miatt. Nekem ő kell. Most hogy igy kezd megszakadni a kapcsolat félek is kicsit.. Nagyon fáj ez az egész. Nem akarom hogy várjon rám de egyszer majd közölni szeretném hogy én vele szeretném leélni az életemet és tőle szeretnék gyermeket stb. Lehetséges hogy most a suli miatt nem fogunk beszéni de mondjuk 5 év múlva ezt elmondjam neki amikor talán megvalósitható lesz ez az álom? Talán akkor összeköltözhetünk. Vagy ez már nevetséges és inkább lemondjak az egészről..
2014. jan. 6. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pszichológus
2014. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5 év múlva már nem lesz semmi, ami összeköt titeket, ha addig nem találkoztok és beszéltek sűrűn...Egy távkapcsolat működhet egy darabig, és ha erős alapjai vannak a kapcsolatnak, de akkor is fontos a rendszeres találkozás...
2014. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mondj neki most valamit, 5 év múlva tuti, hogy te is meg ő is teljesen máshol mással lesz... még most talán, de am ez inkább egy erős félig álom fellángolásnak tűnik
2014. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A kapcsolatot szeretném tartani persze,ezért irok neki néha és tudom hogy kockázat benne van hogy lesz neki más. Nekem nem,ezt tudom mert minden erőmet a tanulásra fektetem inkább. De a tudat megöl,nem akarom elvesziteni.
2014. jan. 6. 22:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ebbe kár lenne beleőrülni ilyen fiatalon, nem kéne ennyire belelovalnod magad a dologba...főleg, hogy eléggé úgy tűnik, hogy az érdeklődés kicsit egyirányú...
2014. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ott leakadtam, h 18 éves, és tapasztalatból beszél
2014. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"ott leakadtam, h 18 éves, és tapasztalatból beszél"

khm, hát igen...

2014. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt már benned egyáltalán vki 18 éveske?
2014. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Volt már benned egyáltalán vki 18 éveske?"

Vágott már valaki pofán, bunkócska?

2014. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hmm... 2 komoly kapcsolatom volt eddig,nem vagyok a 2 két ehtes kapcsolatok híve sem az egyéjszakás kalandoknak sem! Tapasztaltnak érzem magam. Nem esek szerelmbe minden nap. Nekem ő a legkülönlegesebb akivel valaha találkoztam és soha nem voltam ennyire biztos magamban. Az előző 2 barátomnál sem éreztem ilyet ezért is mondtam. Lehet túlzás de így érzem. Köszönöm azoknak akik értelmes válaszokaz adnak még ha nem is negatív kifejtéssel. Én azért bízom benne hogy talán akkor találkozunk és rájövünk hogy akkor már lehetséges összeköltözni és komolyabban gondolkozni. Azt mondta tökéletes vagyok neki és nem tud más lányt elképzelni mint én. Csak ugye távolság..
2014. jan. 6. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!