Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el egy srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy srácnak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Elég rég óta tetszik nekem, jóban vagyunk, de sokat vitatkozunk, igazából csak poénból. Sokat mosolygunk egymásra, és elég sokszor szemezünk is. Nem tudom, hogy ő is úgy érez-e ahogyan én. Ráadásul egy suliba járunk, tehát ha elmondom, és félreértelmeztem a szemezést, meg a vigyorgást, akkor az gáz. Elmondjam neki egyáltalán hogy tetszik? És ha igen, hogyan?
2013. dec. 26. 02:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Tetszel, dugunk? Nem gondolkodna rajta sokat...
2013. dec. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez fordítva :D a nickből rájössz ha énvagyok.
2013. dec. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nehogy, még a végén jönne a következő kérdés, hogy mikor feküdjek le vele vagy hogy kell felhúzni az óvszert...
2013. dec. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaja......
2013. dec. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiteszed a melled, kacsintasz és kész.
2013. dec. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IvEr válasza:
én voltam már igy.:) ugyanigy,es elmondtam ennek a fiunak. ugy h megirtam neki h mondok neki valamit 2 feltetellel...1. nemviselkedik velem mashogyan 2. nem mondja senkinek..es aztan nem akart velem jarni,mert tudta en nem fekudnek le vele igy keresett egy 3 evvel idosebb lanyt.es azzal van..agyon rossz volt foleg az jart a fejembe,hogy fogok a szemebe nezni? de kepzeld ugy teszunk mintha semmi nem tortent volna..es nekem ez igy jo.figyelj.ezt egy fiu mondta nekem...kockazat nelkul nincs ehetoseg soha ;) remelem tudtam segiteni!
2013. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!