Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az elképes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az elképesztő szingli helyzetről?

Figyelt kérdés
Állítólag Magyarországon közel 4 millió egyedülálló ember él. Akik házasságban vagy kapcsolatban, nagy mértékben nem boldogok. Mi történhetett, miért lett ennyi szingli az országunkban és miért nem boldogok az emberek?
2014. jan. 7. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy ilyen súlyos lenne a helyzet.
2014. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos igen.
2014. jan. 7. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert mindig többet akarnak mit amijük van! Mindenhonnan azt kapja az ember,hogy több kell meg ilyenek és így semmi nem elég jó!
2014. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én a környezetemben azt vettem észre azokon,akik párkapcsolatban vannak,hogy bele ragadnak egy rosszul működő kapcsolatban,mert félnek,hogy egyedül mi lesz velük. Kivétel nélkül olyan párkapcsolatban vannak,ami fájdalmat okoz nekik. Furcsa,hogy mindent elnéznek egymásnak,együtt maradnak,de kapcsolaton belül ölik egymást. Nem tudom,hogy csak az én környezetem nem tud önállósodni,vagy máshol is így van. Szerintem nehezen találjuk meg a párunkat,és aztán ha meg van,akiről azt hisszük,hogy ő az igazi,akkor foggal körömmel ragaszkodunk hozzá. De ezt csak az alapján írom,amit látok.
2014. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél sokkal nagyobb gond, hogy a világ lakosságának 10%-ánál van az összes vagyon 86%-a.
2014. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A liberalizmus történt. A régi értékek, hűség, szeretet, becsület, tisztelet, család elvesztek. Ez az oka.
2014. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem könnyű az embereknek magukhoz illő párt találni.


Nekem is csak 24 évesen sikerült ténylegesen komoly kapcsolatot kialakítanom igazi szerelemmel, amiből hamar eljegyzés, majd összeköltözés, majd házasság lett.


Előtte én is vegetáltam. Volt 2 kapcsolatom , aztán 2 évig egyedül voltam, aztán 1 évig ismerkedtem, majd fél év alatt 3 rövidebb kapcsolat is kialakult, de mindig volt valami ami miatt hamar otthagytam őket. Nem ők voltak az igaziak. Nem illettek hozzám eléggé, az egyik át is akart vágni, csak előbb rájöttem...


Sokan nem veszik komolyan a hűséget például

nem tisztelik a párjukat,

hazudoznak,

nem ismerik meg egymást eléggé,

teljesen alap dolgokat nem képesek megbeszélni évekig akár = hiányzik a kommunikáció

beleragadnak a rossz kapcsolatba, és nem mernek váltani mert nehéz párt találni, főleg ahogy idősebb lesz az ember, és félnek az egyedülléttől.


27/N

2014. jan. 8. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

H ki mitől boldog az tök szubjektív.


H mért van ennyi szingli na az már helyzet.


-Van aki így érzi jól magát és az akar lenni, nem akarja magát lekötni.

-Van aki túl sokat csalódót és nem nyit más felé.

-Van aki rossz házasságból jön és ki akarja magát pihenni.

-Van akinek nincs türelme a másikhoz.

-És Van aki egyszerűen magának való típus.



Én egyébként ezen abszolút nem csodálkozom mikor az jön a médiából is a témával kapcsolatban h a kapcsolatok 64%-a csődöt mond 3 éven belül akkor minek éljenek az emberek kapcsban.

Így legalább azt csinálnak mit akarnak vagy lesz de csak éle társi mert azzal egyszerű válni.

2014. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!