Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy akivel szakított már az ember azzal egyszer újra egymásra találnak? (Lányok válaszára lennék kíváncsi)

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm még régen, nagyon szerettem őt, talán túlságosan is, bármit megtettem volna érte, mikor vele voltam akkor éreztem magam boldognak és nem tudtam elhinni,hogy ez a boldogság velem megtörténhetett. Romantikus volt, aranyos, kedves, szerette a gyerekeket( magyarul olyan mint amilyen lányról gyerekkorom óta álmodtam).Az a lány volt akiért megküzdhet az ember a sárkánnyal(mint a romantikus történetekben). Egy idő után viszont én nagyon magam alatt lettem mert meghalt egy közeli rokonom, ő pár hétre rá otthagyott és darabokra estem ( akkor amúgy is törékeny állapotban voltam a rokon halála miatt). Összevesztünk ahogy az lenni szokott elmondtuk egymást sok mindennek, nekem az fájt,hogy ez a szép világ mind hazugság lehet ahogy kikövetkeztettem a mondandójából. 11 hónapig a szakítás után mondhatni depresszióban éltem, hiányzott az amikor ismerkedtem vele, és a kapcsolat eleje. Már 1,5-2 éve kb hogy szakítottunk, nem is beszéltünk azóta se, én minden kapcsolatot megszakítottam vele akkor,hogy "könnyebben túltegyem magam". nem haragudtam rá, nem tudtam rá haragudni még ha néha az ellenkezőjét is mondtam... Mindig hű voltam hozzá, mivel véleményem szerint a szeretkezésnek akkor van meg a varázsa ha szerelemből van nem csak csupán ösztönből.) A kérdésem az lenne,hogy ti lányok ha találkoznátok a volt barátotokkal pár év után akkor adnátok egymásnak egy új esélyt, megfogna titeket újra az a varázs ami régen? Mármint úgy esélyt,hogy újra megpróbálni mint egy új kapcsolatot. (legyen ez 10, 5 vagy akár 15 év elteltével a szakítás után)


21/F


2014. jan. 7. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
létezik de elég kicsi az esélye.
2014. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Letezik, de csak ha a lany is oszinten szerelmes volt beled.:) En az exemrol almodok, pedig tavaly szakitottunk, es azota volt egy feleves kapcsolatom, es ha latnam, tuti ujra beleesnek:)
2014. jan. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most pont abban a helyzetben vagyok, hogy találkoztam a volt barátnőmmel három év után. Ő hagyott ott annak idején. Találkoztunk néhányszor és újra erőre kapott a dolog. Úgy ismerkedünk és randizunk egymással mint annak idején. Én nagyon szerelemes voltam belé annak idején és mindent megtettem volna érte hogy együtt legyünk. Sajnos nem lehet hosszú életű a dolog, mert ő külföldön él és csak az ünnepekre jött haza. A kérdésedre válaszolva: IGEN LEHET! ÉS NAGYON JÓ!!!
2014. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Mintha az exemet olvasnám,annyi különbséggel,hogy mi nyáron újra összejöttünk,csak sajnos rövid időre,mert szeptembertől külföldön tanul 1 évig. Mind a két alkalommal csúnyán váltunk el: 2 éve is és szeptemberben is.

Nagyon megbántottam,mert olyat mondtam,amit nem is gondoltam komolyan,csak a hírtől,hogy elmegy külföldre sokkot kaptam. Mondhatni védtem magam,bár tudom ez nem mentség,ilyet nem mondunk egy másik embernek.

És a legszebb,hogy ő utána még írt,meg akart látogatni,mert októberben hazajött,de én elutasítottam,mert akkor ismerkedtem valakivel.

Azóta nem hallottam róla.

Én pedig szenvedek. nagyon hiányzik,nincs nap,hogy ne gondolnék rá. Már olyanon is gondolkodtam,hogy kimegyek utána külföldre,erre is képes lennék.

Sajnos későn jöttem rá,hogy szeretett engem.

Most pedig reménykedek,hogy valahogy vissza tudom szerezni. Rajtam a sor,hogy írjak neki. Írni is fogok,csak fel kell készülnöm arra is,ha durván el fog utasítani. Megérdemelném azt is.

Ha egy kívánságom lehetne,az lenne,hogy kezdjük újra.

Szóval kedves kérdező: mindent bele,próbálkozz.

Nekem életem egyik legszebb élménye,mikor nyáron újra összejöttünk.

2014. jan. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!