Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerült már valakinek leszokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek leszokni a maszturbálásról?

Figyelt kérdés

Kíméljetek az ilyentől,hogy minek leszokni,te hülye vagy,hogy leszoksz...stb


Aki viszont tud rendesen válaszolni,azt megköszönném,és nem marad el a felpontozás sem. :)


2014. jan. 7. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálásról nem igazán lehet "leszokni". Mindenkinek vannak szexuális igényei amit valahogyan ki kell elégíteni. Ha láttad a 40 nap és 40 éjszaka című filmet akkor biztos tudod hogy milyen lesz az ember ha sokáig visszafogja magát.
2014. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sulek Péter ***** válasza:
100%
nekem igen rendszeresen van barátnőm így sikerült :) bár ha nem erre gondoltál akkor bocsi
2014. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
igen, sőt, egyszer az evésről és a levegővételről is majdnem sikerült
2014. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az hogy nem fogsz örülni amit írok ,de tény, hogy ez egy teljesen természetes dolog. Sőt, egészséges is. Hacsak nem akarod elérni hogy olyan érzékenyek legyenek egy idő után a heréid, hogy már az is zavarni fog hogy egyáltalán van. Amikor már boxert sem tudsz felvenni, nem vicces érzés.


Amúgy leszokni mindenről 1 féle képen tudsz. Egyszerűen nem csinálod, keresel egy pót cselekvést, amikor rád jön, és próbálod pótolni. Lásd egy poénos példával Kojac is nyalókázott cigaretta helyett. :)

2014. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
én is próbáltam olyan 16 éves korom körül leszokni, mert azt gondoltam, túl sok mindennap csinálni. Úgy oldottam meg, hogy minden második nap csináltam csak, de az úgy nézett ki, hogy már alig vártam az éjfélt, hogy utána csinálhassam és éjfélig csináltam, 3-4-szer is XD. Másnap meg azzal telt, hogy vártam az éjfélt, hogy újra csinálhassam! hehe Sokszor meg volt, hogy nem is bírtam ki éjfélig és akkor azt gondoltam, hogy büntetésből két napig nem nyúlok magamhoz. Aztán az meg már végképp nem jött össze :d és mindig borult a rend... úgyhogy visszaálltam a napira :d ha volt kapcsolatom, akkor is szoktam maszturbálni, erről nem lehet leszokni!
2014. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát egyszer kibirtam,hogy 27 napig nem csinaltam,nem volt,akkor semmi bajom.Azért köszi mindenkinek kivève hármasnak őt lepontoztam a többieket pedig fel. :)
2014. jan. 7. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!