Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy észrevegyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy észrevegyen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
van egy fiú,az iskolatársam,9.-es. nagyon tetszik.én 7.es vagyok,de ő elvileg 1999-ben született úgyhogy korkülönbség nincs köztünk sok.meg szeretném ismerni,de nagyon félek hogy beégek. még mielőt félreértitek nem akarok vele járni,csak megismerni. a termük a vécé előtt van ezért a barátnőimmel elég gyakran járunk vécére(egyik barátnőmnek szintén tetszik). ha meglátom vagy véletlen rám néz mindig röhöghetnékem van(kínomban) és ilyenkor mindig idiótán viselkedem. ezt hogy tudnám kontrollálni? mit tegyek hogy észrevegyen és ne gondoljon rám úgy mint egy tiniribire?(nagyon nem vagyok az)segítsetek kérlek,nagyon fontos lenne!

#fiú #lány #észrevétel #tetszik #mit tegyek hogy észrevegyen?
2014. jan. 7. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon alap tipp, meg ne sértődj, de mi lenne hogy ha ránéz vagy elmész mellette annyi mondanál hogy: "Szia!" meg mosolyogj is :) Ez csak egy kis lépés, de már észre vett és ki tudja, legközelebb lehet ő is mosolyogva köszön vissza..
2014. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úú de ha nem köszön vissza vagy nyominak tart?
2014. jan. 7. 20:33
 3/5 anonim válasza:
Akkor majd gondolkodsz rajta... nem hiszem, hogy annak tartana. Holnap tedd meg!
2014. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából nem vagyok egy szép lány,annyira csúnya sem de suliban muszáj szemüveget hordanom mert amúgy nem látom és az kicsit furán áll :((
2014. jan. 9. 06:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Kevés ember tudja a saját szépségét reálisan felmérni, amit úgy értek hogy általában alul értékelik magukat :) miért tartana nyominak? Légy magabiztos. Meg különben is, ha valami rosszul sülne el, nem veszítesz semmit.. :)
2014. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!