Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra valami kézzel fogható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra valami kézzel fogható tény, miszerint a szebb lányok tanultabbak? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs
2014. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem is tudtam hogy van kézzel fogható tény. :)
2014. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem nincs. én azért voltam motivált, hogy minél műveltebb és intelligensebb legyek, mert rondának tartottam magam. mostanra kikupálódtam, de szerencsére akadt új motivációm. aki szép, az nem szorul rá, hogy okos legyen.
2014. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs a szépség, és az iskolázottság, valamint a műveltség között.
2014. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a legtöbb esetben épp hogy fordítva van. Míg a szőke ciklon a szájával keresi meg a pénzét, addig a szemüveges szeplős az eszével...
2014. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha szétnézek az ismerőseim között, én is azt látom, hogy inkább a kicsit csúnyácskább lány ismerőseim vannak egyetemen.

Sőt, a munkahelyemen az irodán dolgozó titkárnők közül is kevés szép nőt tudok kiemelni, míg a munkások között akad jó néhány formás teremtés :)

2014. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én meg fordítva látom, elég sokan vagyunk a szakon, főleg lányok és több a szép lány, mint a csúnya, pedig nehéz szakról van szó
2014. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7-es

Na ezek szerint nem alaptalan a meglátásom, most nézegettem csajokat neten, és aki jól néz ki meg minden, vagy jogásznak tanul vagy közgazdász

2014. jan. 7. 22:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Például én:D Kézzel fogható vagyok, de azért akárkinek nem engedem, hogy hozzám érjen:D
2014. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az hogy minek tanul nem fedi a későbbi valóságot. Korántsem biztos, hogy ő Jogász is lesz valaha, vagy azzal keresi majd a kenyérre valót. Ez nagyon nem függ össze, szép nő ronda nő okos nő buta nő, valamiben a partnered úgy is jobb lesz...

Tudom kérdésre nem illik kérdezni, hogy van az hogy megy az utcán egy Szilikon p*csa, full extrás és a Kanja egy szemüveges tróger? Hááááát a pénz!

2014. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!