Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem? Mért történik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Mért történik ez mostanában?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, nő, házas.

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nagyon sűrűn flörtölök huszonéves "fiúcskákkal" és még élvezem is a dolgot. Jól esik, amikor rám mosolyognak, végigmérnek, küldenek egy italt, stb... Ugyanakkor zavaró is a dolog, hiszen mégiscsak 22-25 éves pasikról van szó.

Nem öltözködök és nem is viselkedek kihívóan.

Ez a dolog tényleg gáz?


2014. jan. 8. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én is ilyen 'fiúcska' vagyok és imádom az érett nőket. Nem érdekel más mit gondol. Ha mindkettőnknek jól esik, akkor csináljuk...
2014. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem gáz,egyszerűen tetszel nekik és neked is tetszenek,ez teljesen természetes dolog.A flört egészséges,jó hatással van szervezetünkre,boldogsághormonokat szabadít fel szervezetünkben.Ennek utánaolvastam,mert mostanában én is szívesen flörtölgetek valakivel és valóban boldognak érzem magam a találkozás után!Különben is csak hűséget fogadtál,vakságot nem.Mióta vagy házas?Szerelmes vagy a férjedbe?Ha anm akarsz többet csak pusztán flörtöt a fiúcskákkal,akkor az nem gond,ennyi szerintem belefér.Azmeg hogy fiatalabbak szintén nem gáz,egyszerűen ez a korosztály vonz,és kész.Tedd azt ami jólesik,csak azért tartsd be a határokat!
2014. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
dehogy gáz én is imádok flörtörgetni veled egykorú belevaló pinákkal :)
2014. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de ezek szerint már nem szereted a férjedet vagy pedig, már nem vonzódsz hozzá.

Szerintem válj el, és keress fiatalabb srácot. Vagy éld le így az életed hátralevő részét, sok boldogságot hozzá!

2014. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!