Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mit jelent az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mit jelent az, hogy egy pasi unalmas?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 17:29
 1/9 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
Beszűkült, mindig magáról beszél és általában mindig ugyanarról, egy-két téma érdekli, az meg már kevésbé foglalkoztatja, hogy engem mi érdekel. Nem nyitott semmilyen progira, csak el van magában. Nincs semmi olyan vonása, ami felkeltené a figyelmemet.
2014. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozhatnám magam élő példaként de inkább mégsem teszem.

Hopsz.

2014. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Attól még nem lesz valaki unalmas, hogy nincs pénze hetente elvinni a lányt valahova?
2014. jan. 8. 17:37
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
100%

akinek ennyitől unalmas egy fickó, az jobb is ha hamar kiderül.

Egyébként ugyanattól unalmas egy ffi, mint bárki más.

ha csak pofázik vég nélkül, leszarja h téged érdekel-e, nem is figyel rád, sótlan témák és még sorolhatnám

2014. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem akkor is unalmas egy pasi, ha nincs közös témánk. Tehát olyan dolgok érdeklik amik engem abszolút hidegen hagynak.


Illetve az előadás módja. Ha kevés érzelmet mutat ki.


És ha 12 egy tucat. Tehát az érdekli mint a nagy átlagot, azt a nézetet vallja mint a nagy átlag, és pontosan úgy vélekedik a világról mint a nagy átlag. Én tartom gáznak, ha a megszokottól eltérő a hobbija, sőt azt sem érzem cikinek ha hisz az ufókban. Ameddig értelemlesen meg lehet ezeket a dolgokat vitatni vele.

2014. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, ha valóban ezek a dolgok miatt unalmas valaki.

Mégis úgy érzem, mintha unalmas és érdektelen lennék a lányok számára.

2014. jan. 8. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez akkor van, ha nincs gondolás a fszi fejében és csak úgy elszenved mindent. De van olyan csaj akinek meg az jön be :DD Zsolt és a fáklya. Fuck all Ya !:D
2014. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 fahéjas Alien ***** válasza:
Kérdező, attól nem lesz unalmas, ha nincs pénze ilyen dolgokra. - persze lehet, hogy valakinek az, de a normálisabb kategóriájú lányok ezzel nem foglalkoznak. Az, hogy jól érzed magad valakivel nem pénz kérdése.
2014. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: az nem kifejezés. Nemhogy unalmas lesz tőle, hanem emberszámba sem vehető, a férfi fogalmától fényévekre esik. Semmi esélye az ilyennek egy hűséges társ találására, talán egyszer befészkeli magát mellé egy családalapítási vággyal küszködő középkategóriás maca, de ő is csak a szeretői kölykeit fogja veled felneveltetni, miközben igyekszik eltitkolni előled kettős életű mivoltát.

Tessék, tudom, hogy ilyen választ vártál.

2014. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!