Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak. Hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak. Hiányzik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe õrülten szerelmes vagyok egy hètig jártunk ès azèrt lett vège mert nem feküdtem le vele... de azt mondta ragaszkodik hozzám meg èrdeklem ôt csak neki tulzottan fontos a sex de èn nem az a lány vagyok aki ugy oda adja magát hiába h szeretem.... de h szerezhetnèm vissza vagy h felejtsem el?????
2014. jan. 8. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Le kell feküdnöd vele, ez van. Készítsd fel a barlangodat :)
2014. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem szeret téged, csak az ágyban szeretne akkor is 1x utána magasról tenne rád, felejtsd el! tudom elég nehéz felejteni, de képes vagy rá :)
2014. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Írj
2014. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne add oda magad 1 hét után. Ha igazán szeret, tud várni addig, amíg készen állsz rá, ha meg nem, akkor nem érdemel meg téged.
2014. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen buta, kérdező? Ne akard visszaszerezni, ez a fiú egy bunkó, aki ki akar téged használni. Azóta is manipulál folyamatosan, ne higgy neki. Csak úgy szerezhetnéd vissza, ha lefeküdnél vele, de akkor is max néhány alkalomnyi dugásra számíthatsz... Elfelejteni meg nagyon is könnyű lesz, ha felismered azt, hogy semmit sem jelentesz neki, csak baszni akar egy jót.
2014. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeret ha ezért dobott
2014. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!