Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért hiányzik mikor nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiányzik mikor nem is ismerem?

Figyelt kérdés
Na szóval még áprilisba a nővérem mondta hogy menjek el vele meg a pasijával meg ott lesz a pasijának az unoka tesója elleszünk meg hülyéskedünk én nem szoktam fiúzni még csókot sem kaptam soha. és annak a fiúnak wolt lakása fel mentünk növéremék bementek a szobába én meg kettesbe maradtam a fiúval nagyon féltem tőle. meg akart csókolni elfordítottam a fejem utánna sokszor próbálkozott de nemhagytam és eltelt az idő nővéremmel hazajöttünk nemis érdekelt a fiú csak eltelt egy hét és folyamatosan csak rá gondolok minden percben. mért van ez?? ha még féltem tőle most mér gondolok rá.???????
2013. dec. 30. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt, azért hiányzik,mert utólag zavar hogy nem tetted meg. Találgatod hogy milyen ember lehet, és nagyonjó emberként gondolsz rá, olyanként, akire szükséged van. És ezért jár kötülötte minden gondolatod.

16L

2013. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de hát akkor is megőrülök egésznap. és nemismerem.

mintha szerelmes lennék vagy én már nemis tudom

2013. dec. 31. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!