Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egyetemista csajról?

Figyelt kérdés

Ma hazafelé utazván vizsgáról, egyetemről a vonaton hallottam egy szintén egyetemista csaj beszélgetését az ismerősével. Azt mondta, hogy ő is vizsgáról jön, és elég volt egy mosoly, már megkapta a 4-est, (dekoratív lány volt az kétségtelen). Aztán valami olyasmit kaptam el, hogy idézem: "XY-ról kiderült, hogy tiszta stréber, hát lekoptattam, mert nekem olyan nem kell." Kedvem lett volna beszólni neki, hogy mégis mit képzel, de persze nem tettem.

Nektek mi a véleményetek? Nem szomorú, hogy aranyosnak tűnő, ízlésesen felöltözött és elvileg finom hölgyek így gondolkodnak? 23/F



2014. jan. 8. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Felszínes.
2014. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Üdv az egyetemek világában, 80%-a ilyen a lányoknak. Ez van :(
2014. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
egyetemista ennyi....nem minden az ész, az élethez való ész az teljesen más.
2014. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én elég fiús szakra járok, ez nekem új, tényleg ilyen sokan ilyenek lennének?
2014. jan. 8. 20:07
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as, nagyon igazad van egyébként.
2014. jan. 8. 20:07
 6/18 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy fiús szakra jársz, az enyémen nőtöbblet van sajnos, nem is szívesen járok be.
2014. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

3-masnak igaza van.

Teljesen más azaz ész amit a tanuláshoz használ meg amit órákon.

És más azaz ész az a gondolkodás, érettség értelmesség amit az ember az életben használ, közösségben az élet napi szintjén az emberekhez való figyelmet értelmességet.

Az, hogy diplomája van az még nem jelenti azt, hogy jól tud minden emberrel kommunikálni. ÉS megél a 2 lábán.

2014. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Liba.
2014. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az a lány a nõi nem szégyene!
2014. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nem igazság, hogy egy mosolyért kivételeznek vele, de miért ne élne a bájaival, amíg vannak idióta férfiak is, akik vevők erre.
2014. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!