Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egyetemista csajról?

Figyelt kérdés

Ma hazafelé utazván vizsgáról, egyetemről a vonaton hallottam egy szintén egyetemista csaj beszélgetését az ismerősével. Azt mondta, hogy ő is vizsgáról jön, és elég volt egy mosoly, már megkapta a 4-est, (dekoratív lány volt az kétségtelen). Aztán valami olyasmit kaptam el, hogy idézem: "XY-ról kiderült, hogy tiszta stréber, hát lekoptattam, mert nekem olyan nem kell." Kedvem lett volna beszólni neki, hogy mégis mit képzel, de persze nem tettem.

Nektek mi a véleményetek? Nem szomorú, hogy aranyosnak tűnő, ízlésesen felöltözött és elvileg finom hölgyek így gondolkodnak? 23/F



2014. jan. 8. 20:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hogy egy dög.
2014. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

majd ha 5 év múlva megtudják az ilyen pics@k, hogy mennyit keresek, akkor fognak rám mászni. majd akkor én pattintom le őket! :D

üdv: egy "stréber"

2014. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az a baj, hogy valszeg ő is sokat fog keresni, ráadásul ilyen lazán megkapja a jó jegyeket. Viszont az élet annyit oszt vissza minden esetben, amennyit és ahogyan az ember beletesz:)
2014. jan. 8. 21:20
 14/18 A kérdező kommentje:
10-es, igazad van, de mindig 2-n áll a vásár. A tanárnak viszont felelősséget kellene vállalnia azért, hogy kiket enged át. Nyilván volt, hogy 1-2 szer puskáztam, de sztem egy nehéz mérnökin még megbocsájtható, ha magam felkészülök és készítek egy puskát. De mosolyra osztályozni, az azért kiveri a biztosítékot.
2014. jan. 8. 21:23
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, de ez inkább a tanárt minősíti. Őszintén: ha te mindent megkaphatnál, amit akarsz, egy mosolyért, a nehezebb utat választanád?
2014. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Lehet kevés ilyen ember van, de én merem állítani, hogy igen, mert meg szeretném tanulni a dolgokat, nem hülyén odamenni egy céghez és beégni, én ezért járok egyetemre.
2014. jan. 9. 21:44
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, mindenki az állítja, hogy ő gerinces lenne, és nem élne a lehetőségekkel: aztán rendkívül elenyésző része van az embereknek, akik tényleg nem élnek a lehetőségekkel :)


Amíg nem vagyunk ott, könnyű mondani, hogy nem, én nem használnám ki - holott de, szinte biztos, hogy te is benne lennél abba a 99,99..%-ba, aki kihasználná.


Mint ahogy ha te is kedvedre válogathatnál a lányok között (de tényleg, a lányok legnagyobb részét egy laza mozdulattal megkaphatnád) te is ugyanezt csinálnád nagy eséllyel. Értelemszerűen olyat választanál magad mellé, ami beleillik az akkori társadalmi/lelki értékrendedbe. És tegyük hozzá: a mai világban (sőt, a régiben is...) a legtöbb ember számára a társadalmi státusz a legfontosabb.


Nézd csak meg a pénzes, kigyúrt, kopasz csávókat: nem fura, hogy mindig egy szőke szilikon-cica van mellettük? Sosem egy esetleg pöttöm, de aranyos lány, akinek nincs minimum D kosaras melltartója. Megtehetik, tehát meg is teszik.


Szeretni nem kell, sőt, de ettől függetlenül ez a világ még így működik. Mindenki abban mozog, amely lehetőségek vannak előtte - vagy amely lehetőségekért megküzdött. DE attól még van egy lustaság is: minek küzdeni valamiért, ha kihasználva ezt-azt megkapom könnyen is?

2014. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mint egyetemista lány (aki remélem, hogy szintén csúnya), és jó jegyeket kap, duplán utálom az ilyen csajokat, mert miattuk fognak engem is idiótának nézni, és nem is lesz meglepő.


22/N

2014. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!