Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az osztálytársnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az osztálytársnőm akar tőlem valami komolyabbat is? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már jó ideje erőlködött egy osztálytársam, hogy menjek el vele egy iskolai egy hetes kirándulásra, amire az évfolyamunkból úgy néz ki, hogy csak ketten megyünk. Busszal utazunk a hegyekbe egy hétre a sulival.


Megmagyarázhatatlan viszony van köztünk, van amikor télleg kedveskedik és jófej próbál lenni, de olyan is, amikor pl. flegma, vagy bunkóskodik. Ma pl. elmondtam neki, hogy hogy jártam egy lánnyal az egyik buliban és szó szerint kiröhögött, pedig komoly szívfájdalom volt.. :D


Suliban minden srác körülötte van, ő pedig hagyja magát és engedi, hogy fogdossák (mell-amiben jócskán bő és formás, fenék). Nem mondanám, hogy a fiúk közül velem beszélne a legtöbbet, habár mögötte ülök.. :D Télleg ő egy 10/10-es csaj, viszont én mint fiú átlagos vagyok és van rajtam egy kis zsírfelesleg is, amit már jó ideje próbálok átalakítani izommá- sikeresen!


Térjünk vissza a tárgyhoz:


Naponta megkérdezte, hogy már kifizettem-e a kirándulást. Lehet, hogy nyomi dolog, amit írok, de már nem egy képem "lájkolta" az interneten.. hanem 2-őt^^


Szerintetek akar valamit tőlem, vagy csak spontán keresi a közeléből az embereket, amire én épp kapóra jöttem? Nem tudom mit akar!


Ti mit javasoltok? Mi legyen a következő lépés?


18/F


2012. dec. 19. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit- hagyd békén!
2012. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minek neked olyan csaj aki engedi hogy fogdossák mások?

Avagy te is csak ezt akarod?

2012. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Arra lennék kíváncsi, hogy ha a kiránduláson akarnék vele pár éjszakás kalandot kialakítani, akkor engedné szerintetek? Mi a véleményetek erről a dologról? Mindenképp bepróbálkozok majd és addig is "gyúrok" nála.


1.- ilyet nem mond egy igazi férfi.. :D


Várom a válaszokat!

2012. dec. 19. 23:19
 4/6 OldDeath válasza:
100%

Nos, ket magyarazat lehet viselkedesere:

1. Ha evfolyamotokrol csak ketten mennetek, fenn all az esely, hogy csak azert eroskodik, hogy legyen mellette egy evfolyamtars is.

2. Tenyleg bejossz neki, ilyenkor nem kell sokat tenned, ket poen, egy bok s megvagy.


Most, hogy hanyszor lajkolta a kepeidet semmit se jelent, pl. a csajom egy kepemet se lajkolta, mig masok igen. Na, a poen az, hogy dontsd el, hogy te szeretnel-e valamit tole, s ha igen akkor max kerdezz ra mikor lattod, hogy lazabb passzban van... ha meg nem akarsz tole semmit akkor hadd vegye eszre, hogy no chance, max. te leallitod.

2012. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó tanács volt!
2012. dec. 20. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha engedi hogy mindenki fogdossa valószínűleg jó esélyed van rá hogy megdöngesd... ez egy kis ribi aki a népszerűségét az elfogyasztott pasik számával egyenes arányban növeli
2012. dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!