Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek neki virágot valentin-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki virágot valentin-napra?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, egyszerűen csak szeretem, vegyek neki névtelenül majd egy szál rózsát?

2014. jan. 8. 21:42
 1/10 A kérdező kommentje:
ja, azt hozzátenném hogy viszonzatlan, mint általába
2014. jan. 8. 21:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább már személyesen
2014. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél..De miért névtelenül? Ennek mi értelme? Olyan mint ha nem is adnál neki semmit :D
2014. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát igazából már nem is tartjuk a kapcsolatot, ha barátaival megy akkor nem is nézünk már össze meg semmi, csak a barátnőivel beszélünk, nem hiszem hogy jó lenne személyesen
2014. jan. 8. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
vegyél neki vibrátor ;)
2014. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha névtelenül adsz neki virágot az egy szép gesztus, biztos vagyok benne,hogy nagyon örülne neki annak ellenére,hogy nincs rajta név. Romantikus,izgalmas, DE! ez a Te szemszögedből nézve értelmetlen. Ha személyesen nem akarod akkor írd oda a nevedet egy lapra.
2014. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet, de én hagynék neki valamilyen üzenetet, amiből esetleg rá jöhet, hogy tőled kapta. Így szintén adhatod névtelenuül, ő pedig kitalálhatja, ha van esze.
2014. jan. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7# szerintem valami ilyesmi lesz
2014. jan. 9. 18:01
 9/10 anonim válasza:

De jó lenne ha az én "kiszemeltem" is adna egy rózsát...álom.

Lehet te vagy az... melyik megyében laksz?:D

2014. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bács-Kiskun, de biztos nem én vagyok az, mert a kiszemelt mondta hogy csak barátok meg azóta nem is beszélünk :DD
2014. jan. 11. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!