Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arrol, ha vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol, ha vki nem vesz a baratnojenek viragot se Valentin-napra, se nonapra?

Figyelt kérdés
:-(
2012. márc. 7. 17:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Azért nőnapra csak illenék valamit ha nem is virágot
2012. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
az egy f@sz. valentin napot én se pártolom, de a nőnap az nőnap...
2012. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
ok, hogy nem partoljatok a valentin-napot, de sztem akkor is gaz...:-( amugy nemcsak virag lehetne, hanem bonbon is, vagy barmi aprosag...sztem nem fogok kapni semmit :-(
2012. márc. 7. 17:46
 4/31 anonim ***** válasza:
én nem szoktam virágot venni mert szerintem pénz kidobás.vegyél neki valami mást az árából
2012. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
En vagyok a lany, es a baratomrol beszelek
2012. márc. 7. 17:48
 6/31 anonim ***** válasza:
A valentint jól teszi... Nőnapra viszont illene egy szál rózsa vagy egy doboz bonbon.
2012. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
ha nincs is pénze, egy szál virágot el tus csórni valahonnan...
2012. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De van penze, ugyhogy tudna venni.Es ne haragudjatok, de sztem a mai vilagban eleg nagy tahosag, semmit nem venni Valentin-napon.
2012. márc. 7. 17:53
 9/31 anonim ***** válasza:

Ha neked ez a legnagyobb bajod akk egészségedre. A nőnap tényleg ok h venni kéne valamit, nade valcsinapcsi pffff

Hány éves vagy h képes vagy komolyan venni azt az "ünnepet"

2012. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem ez a legnagyobb bajom, de elszomorit, hogy nem kepes megkoszonteni egy aprosaggal...es biztos most se fog
2012. márc. 7. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!