Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen tapasztalatok után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tapasztalatok után hogyan állhatnék a nőkhöz és a szerelemhez előítéletmentesen? (hosszú)

Figyelt kérdés

kb. 15 évesen kezdtek el érdekelni a lányok úgy igazán, akkor akartam először kapcsolatot. elkezdtem udvarolgatni egy lány osztálytársamnak... vittem neki virágot, mikuláskor adtam neki csomagot a névtelen ajándékozáskor (de persze megmondtam aztán hogy tőlem volt), karácsonyi húzásnál cseréltem, hogy őt ajándékozhassam meg, és az volt az ajándékom, hogy lerajzoltam őt. hát... kinevetett, de mentségére szóljon, hogy éretlen volt. aztán pedig 2 év azzal telt el, hogy jött utánam, nyomult ameddig kellett valami aztán amikor komolyra fordult volna a dolog, elüldözött. ha más lánnyal szóba mertem állni, megsértődött.. etc. én még nagyon kicsi voltam, így nem tudtam rendesen reagálni...

ekkor több idősebb fiú is mondta nekem, hogy nem szabad a lányoknak udvarolni, s én meg is fogadtam akkor még.

17 évesen lett egy 21 éves barátnőm, 1,5 évig voltam vele. azt hittem hogy jó a kapcsolatunk, de utólag jöttem rá hogy mennyire gáz volt. végig a saját eszmerendszere szerint próbált formázni, ha konfliktus volt akkor a szexualitását használta fel ellenem - vagyis a veszekedést szexbe vezette át, ami nekem nagyon tetszett abban a pillanatban, de később jöttem rá hogy a problémák meg nem lettek megbeszélve és a szex nagyon nem elég a megoldáshoz. amikor leérettségiztem akkor nem akarta hogy egyetemre menjek, hanem azt gondolta hogy elmegyek dolgozni és eltartom őt (mert ő tanult egyetemen már akkor!). én erről hallani nem akartam, mentem az egyetemre de nem szakítottam sajnos. az első félévemet az egyetem megkeserítette a folyamatos hisztizéssel, állanódan sértegetett, p öcsnek nevezett, aztán eljött az a pillanat, hogy meg is pofozott mert nem mentem vizsgaidőszakban a legjobb bnője sznapját ünnepelni. én nem ütöttem vissza hanem azonnal lapátra tettem. ekkor jött a pokol, előjött belőle az ami addig mélyen szunnyadt. öngyilkossággal fenyegetett hónapokig, jött utánam, megvárt itt-ott-amott, tépte a saját haját csomókban, visítva bőgött, vagdosta magát... féltem hogy meddig merészkedik el, de persze nem ölte meg magát. viszont összejött egy agresszív alkoholista 38 évessel, akivel összeveretett engem 3x, le is köpött.... elköltöztek azóta Angliába, szóval megszabadultam tőlük.


aztán tavaly tavasz végén/nyár elején lett egy másik barátnőm. aranyos volt, kedves, normális, kis cserfes (18 éves), nagyon szerelmes lettem belé. minden tökéletes volt vele, aztán jött az amiről már írtam több kérdést is: súlyos balesetet szenvedtem, amiből hónapokig tartott felépülni (még mindig nem vagyok az igazi). közben a szex nem ment nekem, ami miatt a barátnőm kiakadt, nem érezte magát nőnek, és ezért csókolózgatott egy haverommal mert akkor érezte hogy valaki kívánja. összeomlott bennem minden, és tegnap szakítottam vele.


egy roncsnak érzem magam belül, ki vagyok borulva.

tudom, hogy rengeteg normális nő van, soha nem szeretnék olyan lenni mint a vernyákoló csávók, akik szidják a nőket. viszont nem teljesen tudom kiiktatni ezeket az élményeket... ha megint ismerkednék egy lánnyal (jó ideig nem akarok) akkor lennének dolgok amiket a rossz tapasztalataim miatt tennék, de ezt nem akarom mivel egy ismeretlen lány aki semmit nem tett még velem, nem érdemelné azt. hogy tudnám megakadályozni?

hogy tudnék naivan állni a nőkhöz és hinni az igaz szerelemben?

nehezíti az egészet még az is, hogy a családi dolgok is katasztrofálisak... a saját édesanyámon kívül senki nincs a családban, akiben bízhatnék.


bocs a sok sirámért...kijött most... és tényleg szeretnék tanácsot! megfogadom, kész vagyok összeszedni magam!


20/F


2014. jan. 8. 21:59
 1/8 Galaxis. ***** válasza:
100%
Ez egy fasza kis történet! De mit szerencsétlenkedsz? Szedd össze magad! A hibáidból pedig remélem tanultál.
2014. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jó a hozzáállásod, értelmes srácnak tűnsz.


Ami a legfontosabb, hogy tudatosítsd magadban, hogy amit történt, az megtörtént, már vége, és nem a te hibád volt. A második barátnőd...uhh, ha egy lány nem bír várni pár hónapot, míg felgyógyulsz, merthogy ő addig nem érzi magát nőnek....nevetséges és felháborító. Ez a lány nem szeretett igazán. Ami 17 évesen történt veled a másik lánnyal pedig tényleg elég nagy traumát okozhatott, tudom, hogy nehéz az ilyenen az embernek túltennie magát, de nem lehetetlen.


Sok ilyen lány van, de ez már az elmebeteg, bolond kategóirába tartozik. De az ilyeneket az elején ki lehet szűrni, ha nagyon figyelsz. És vannak lányok, akik úgy tudnak szeretni, hogy csak na, és a magadfajta fiúkra várnak. :) Hogy mit tegyél? Kelj fel, szedd össze magad, és ismerkedj. Ha megtetszik valaki, kezdeményezz. Ne gondolj semmire, ami megtörtént. Játssz magaddal egy olyan játékot, hogy ő lesz az első lány az életedben. Ha nagyon akarod, menni fog, ha kifogásokat keresel, és folyton a múlton rágódsz, akkor nagyon kitolsz magaddal. Ami volt, megtörtént, hát az megtörtént. Fogd fel úgy, hogy tapasztaltabb lettél. Ezentúl kevesebb esély van arre, hogy a rossz lánnyal kezdj. Sok sikert, és csak pozitívan!:)20/L

2014. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a legutóbbi kapcsolatomban nem tudom hogy mégis milyen hibát követtem el amiért ez járt.....
2014. jan. 8. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani és meg is értelek, a csalódásokon nehéz túl lenni. De akkor nézzünk engem: kamasz koromban volt egy barátom, aki nem szeretett, csak dicsekedni szeretett velem, nem voltam neki fontos, vége lett. Aztán volt egy másik barátom, neki csak szexre kellettem volna, annak is vége lett. A következő barátomnak sem én kellettem, csak a kis fejében rólam kialakított kép, ha nem feleltem meg neki, csalódott bennem, mondanom sem kell, annak is vége lett. Később, idősebb koromban meg olyan barátom volt, aki miután már összeköltöztünk, azt várta tőlem, hogy én dolgozzak 12 órákat, de ő sem dolgozni nem akart elmenni (nehogy már ő fizikai munkát végezzen sz@rért-húgyért), de még a háztartásban is segített. Szóval volt rossz választásom nekem is éppen elég.

Úgyhogy én is most itt ülhetnék, nyalogathatnám a sebeimet és sírhatnék, hogy a férfiak milyen szemetek, hogy is állhatnék hozzájuk ezután előítéletektől mentesen?

Ehelyett tanultam a hibáimból és most egy csodálatos férfi felesége vagyok, akivel imádjuk egymást és aki az évek során a legnehezebb helyzetekben is kitartott és kiállt mellettem, pedig nem volt gyaloggalopp ez a pár év.

Szóval semmi értelme "temetni" magunkat, vagy a másik nemet néhány rosszul sikerült választás miatt.

2014. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2.: nagyon köszi a választ..:)


3.: neked is kösz a haszontalan választ. ha tudnád értelmezni amit írok akkor látnád, hogy eszemben sem volt temetni sem magam, a nőket meg még kevésbé...és nálam jobban senki nem veti meg azokat akik ezt teszik! de már szomorúnak sem szabad lenni? 1 kva napja lett vége... és még ezen kívül is van sok komolyabb problémám amiken dolgozom. épp az a célom hogy sikerüljön összeszedni magam.

2014. jan. 8. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem naivan kell hozzáállni, hanem mint emberhez. Szóval elsőkörben ne az legyen majd, hogy oké, akkor őt barátnőnek akarom és ez lesz, hanem ezt tedd félre és ha mint EMBERT megismerted, akkor mehet a többi is. Ez mindegy milyen szituban vagy, normálisan csak így tud működni. Nekem semmi bajom, illetve de, de lényegtelen, de elsőkörben sosem azt nézem, hogy ő pasi és majd együtt leszünk, vagy valami, hanem az érdekel, hogy számomra lényeges dolgokban megtaláljuk a közös hangot, hogy ő milyen. Vágod nem? Amúgy kitartást, jó srác vagy, ezek meg mennek majd a süllyesztőbe. :-)
2014. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja, értem, te most nem tanácsot szeretnél, hanem itt kisírni magad. Ha még csak egy napja lett vége, akkor természetesen érthető is. Na, akkor szomorkodj csak, nem zavarlak.
2014. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

pont hogy nem kisírni akarom magam ezzel a kérdéssel, hanem tanácsot akarok...és nem olyat amit a taknyosoknak adnak akik ilyenkor minden nőt utálnak. mert én nem!!!


igen, tényleg emberként kellene megismernem őket... de ha elbűvöl egy lány akkor hajlamos elmenni az eszem nagyon hamar :\

2014. jan. 8. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!