Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy fiu talalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiu talalkozna velem (lany vagyok), en is vele, es en minden delelot magam vagyok, hogy hivhatnam el hogy ne gondoljon semmi roszra, hogy mit akarok en vele csinalni?

Figyelt kérdés
koszi :D
2014. jan. 9. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Jóra fog gondolni, nem rosszra.


Komolyan?

Ne mondd meg neki előre, hogy egyedül vagy. Ennyi.

2014. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne gondoljon semmi rosszra???

Az neki joóóóó /lenne/:)

2014. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 savanyújóska ***** válasza:

Nononono... Akkor azt a lenyeges dolgot jol latom, hogy van hajlandosagod az ifiur irant, de azert nem szeretnel egybol belecsapni a kozepebe a dolgoknak? (Ami dicseretes, egyebkent.:D) Ez esetben ld. elso, ne mondd, hogy egyedul vagy. Ha rakerdez, akkor meg ne hazudj, de ha ott es akkor elkezd tulmenni az altalad meghuzott hataron, akkor mondd meg neki, hogy nagyon azimptaikus, es valamikor talan erre is sor kerulhet, ha ugyesen jatsza ki a kartyait, de most ne haragudjon, de nem szeretned. Ha pedig esetleg rosszra fordulna a dolog, deritsd ki hol laknak, es szolj edesapadnak, szerintem neki lesznek elkepzelesei, hogy mit kell tenni. (De ettol az eshetosegtol ovjon az eg!)


Ha pedig csak baratilag futnal ossze vele, akkor ezt mar a meghivasnal tisztazd, hogy neked csak barataloag szimpatikus, es ennek fenyeben dontson, hogy jon-e, mert kulonben joggal lesz csalodott, esetleg merges rad.

2014. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is elhívhatnál
2014. jan. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha magadról azt gondolod, hogy nő vagy,róla pedig, hogy férfi...Addig is, inkább játssz,sportolj és tanulj.
2014. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk bejárhatnál iskolába délelőttönként. A helyesírásodon is javítana, talán komolyan tudna téged venni a srác, aki tetszik.
2014. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :D
2014. jan. 9. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!