Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van neki, és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van neki, és mit lehetne ellen tenni?

Figyelt kérdés
A volt osztálytársam folyton zaklat. Legutóbb felhívott telefonon, tudja hol vagyok. Pontosabban otthon, mert látta, hogy ég a szobámban a villany. Meg is írta, hogy csak ezért kocsiba ült és ment egy kört. Múltkor arra ébredtem, valaki járó motorral áll a szobám előtt, kinéztem, az ő kocsija volt. Akkor ment el, mikor felkapcsoltam a villanyt. Múltkor felhívott, és követelte, mondjam el, kivel randiztam, én kinyomtam. Másnap kora reggel eljött hozzánk, becsöngetett majd gyorsan elhajtott. Most eltűnt egy időre, de mindig újra és újra felbukkan. Azt is írta sms-ben, hogy fb-n figyel mindent rólam. Van neki barátnője. Én nem szoktam a sráccal sem találkozni, sem beszélni.
2014. jan. 9. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Beteg. Ha folytatja akkor feljelentheted zaklatásért (szerintem :D)
2014. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem beteg!!!


csak szerelmes...kicsit túlságosan is.


és valszeg...kicsit zakkant, de mondjátok meg, ki az aki normális ebben a mai világba. :D:D:DDD

2014. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
először is mondd el pl. szüleidnek és együtt elintézitek( faterod szanaszét veri/feljelentitek ) ez már a ti dolgotok :)
2014. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én időmben ha zaklattak egy lányt akkor, a fiútestvér, unokatestvér feladata volt, hogy kicsit elbeszélgessen az illetővel.
2014. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nincsenek fiúrokonaim sajnos :( a szüleim már beszéltek a szüleivel. folyton felénk járkál, sokszor ki se merek menni miatta. és vissza is hallottam, hogy mindenki előtt leri.bancoz, stb...
2014. jan. 9. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg megírhatod neki facebookon is, hogy szálljon le rólad, különben szólsz a barátnőjének, vagy olyan kommentet kap képéhez, amiben leírod, hogy nőket zaklat.
2014. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
letiltott engem, mikor írtam neki, legyen szíves hagyjon békén. a barátnője regisztrációjából figyel.
2014. jan. 9. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy csak erre létrehozott fiókkal is megüzenheted neki.
2014. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!