Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen időközönként csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen időközönként csináljak képeket?

Figyelt kérdés
ma kezdem az edzést és igaz én vékony vagyok de szeretnék képeket mint a fogyósok csak nem tudom mennyi idő után csináljak majd.
2014. jan. 9. 15:41
 1/7 anonim válasza:
Ahogy csak szeretnél. Én hetente csinálok. Aligha látszik így különbség,sőt van,hogy hájasabb vagyok egyik hétről a másikra. :D De havi képeken már látszik a változás bőven. Én azért csinálok ilyen sűrűn képet,mert jobban motivál.
2014. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondjuk minden hétvégén... bár én nem értek hozzá
2014. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Galaxis. ***** válasza:
minden nap :) viccen kívül mondom
2014. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem akarok kötözködni de kicsit rossz kategória:D
2014. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szerintem havonta elég mert hetente nem hiszem h látszani fog.

ebbe a kategóriába jobban válaszolnak mint ahova illik :D

2014. jan. 9. 16:04
 6/7 A kérdező kommentje:
és miben csináljam ? gondolom sportmelltartó és rövidnaci h látszódjoon jobban mindenem
2014. jan. 9. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is havonta, és mindig ugyanabban a cuccban fényképezd magad. a rövidnaci meg a sportmelltartó jó. én is edzek, bár én inkább centikben mérem, hogy izmosodott-e pl a fenekem vagy a combom. de lehet, majd én is csinálok képet néha.:)
2014. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!