Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Az exetekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Az exetekkel milyen sűrűn tartjátok a kapcsolatot? Milyen esetben keresitek fel őket? Miért? Milyen időközönként?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legelső és egyetlen nagy szerelmemmel (szerelem egyetlen, nem nő) nem beszéltem már vagy 4 éve. És soha nem is fogok már.
2013. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
az exek inkább kerülik egymást
2013. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Néha beszélünk, jó kapcsolatban maradtunk, számíthatunk egymásra. Ha összefutunk elbeszélgetünk, de kb egy héten egyszer rá szoktunk csörögni a másikra, hogy mi újság.


És hogy miért? Mert nem iktatok ki senkit az életemből. Nem haraggal váltunk el, nem hiszem, hogy kerülnöm kellene.

2013. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Legutóbbi exem a legjobb barátom is egyben. Már akkor az volt, mielőtt összejöttünk, és ez így is fog maradni. Ebből adódóan szinte naponta kommunikálunk valami módon.

Előző exem szívbetegségben elhunyt, így vele már sehogy :/ :(

Azelőtti barátnőmmel meg akkor beszéltem utoljára, mikor kiderült, hogy párhuzamosan 3 pasija van XD Mióta kiadtam az útját, nem beszéltünk (jobb is).

De nem fogom minden exemet felsorolni. :-)

2013. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem látom értelmét és sztem hülyeség tartani kapcsolatot (kivéve ha egy helyen dolgozunk, akkor nincs mit tenni, ez van), az ilyen ex párommal való barátságban nem hiszek és nem mennék bele. Nem tekintek visszafele, még a számát is kitörlöm és a közösségi profilját sem látnám szívesen azt is törlöm és minden rá emlékeztető dolgot kidobok.

26/F

2013. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyikkel sincs kapcsolatom. Rem egyszeru az oka, nem erdekel igazan, h mi van veluk. En a legutolso exemmel nem fogok soha tobbe egy szot sem beszelni.
2013. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és a jelenlegi párotok mit szól ehhez, és ti, ha ő az ex pasijával csinálná ezeket?
2013. aug. 4. 23:46
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem az uccsó ex nőm volt ilyen kapcsolattartó a volt párjával. Nincs más, el kell fogadni, még ha ellenkezik is a nézetetek, az ő dolga. A múltjába nincs beleszólásod. A féltékenység megöli a kapcsolatot és felesleges veszekedéseket szül. Ha félre akar lépni, úgyis félre fog. Nem lehet kijátszani. Ha bízol benne ő is bízik benned és ez erős kötelék lesz. Jobbat nem tudok.
2013. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de a jelenben játszódik... ők meg a múltban élnek. akkor miért nem jönnek újra össze az ilyen exek. szerintem egyik csaj, vagy pasi sem örülne, ha szoros lenne az exszel a kapcsolat. egy ideig el lehet játszani, hogy nem féltékeny az ember, de egy idő után már nem. alap ösztön az emberekben, ha van valakijük.
2013. aug. 5. 00:14
 10/16 anonim ***** válasza:

Csak eggyel tartom a kapcsolatot, vele elég sűrűn, párnaponta. Nagyon jó barátok vagyunk.

22L

2013. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!