Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek neki? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki? Vagy mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik egy srác. A terme mellettünk van, így rendszeresen találkozunk. Szeptemberben figyeltem fel rá, amikor korábban jöttem be a suliba találkoztunk és KÖSZÖNT. Azóta nem köszönt, nem is érdekelt, mert úgy hallottam, alakul neki egy csajjal. (A lány sokkal kihívóbb, mint én, igazi flegma, a "menőkhöz" tartozik.) Most meg megint köszön, de most már rendszeresen. Van, hogy kinyitja az ajtót. És néha észreveszem, hogy néz... Vagy rám pillant. Néha meg nem is mer rám nézni, lehajtja a fejét, hogy ne is kelljen rám néznie. Nem értem őt... :/ Igaz, hogy nem vagyok egy nagyszájú, inkább visszahúzódó, de nem vagyok csúnya.:) Hogy hívhatnám fel a figyelmét? Miért viselkedik ilyen furán? 16/L
2014. jan. 9. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
16 évesen is még sok srác nőkkel szemben eléggé gyáva, rutintalan. Ha köszön legközelebb, mosolyogj rá, megállhatsz egy pillanatra, hátha mást is mer mondani. Ha kicsit bénázik, az is annak a jele, hogy nem vagy közömbös számára.
2014. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő 18 éves.:)
2014. jan. 9. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a szépségeddel már felhívtad magadra a figyelmet. Most nem neked hanem neki kéne lépnie, ha pedig nem lép vagy nem tetszessz vagy beszari a srác. :-P
2014. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2014. jan. 9. 16:17
 5/5 anonim válasza:
Mosolyogj!:)
2014. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!