Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj van! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj van! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy nagy bajom.13 vagyok,egy 9.-es fiú tetszik nekem is és a barátnőmnek is.Én félősebb vagyok de ő meg az a nyomulós fajta.Már ráírt facebookon is...Ez nekem nagyon rosszul esik,mert neki Rajta kívül még tetszik 2 gyerek nekem meg csak ő...És elvileg Ő felismerte,még azt is hogy amikor élőben találkoztunk,a barátnőmnek milyen színű volt a körme.Rám elvileg nem emlékezett.Én csúnyának mondom magam,a barátnőm ma ki is jelentette hogy ő a dögösebb kettőnk közül :(( én 165 cm és 57kg vagyok,ő nagyon alacsony,barátnőm 150 cm körül van,nem tudom hány kiló,tömzsi,szőke göndör haja van.Nekem egyenes hosszú szőke+szemüveges vagyok.Nagyon rosszul esik hogy beszéltek és nem tudom....Rosszul esik,el is sírtam magam miután megtudtam.Ezt a barátnőm nem látta mert elmentem de...Mit tudok csinálni?Segítsetek kérlek titeket,nagyon rossz ez így!!Köszönöm:13/L

u.i: a barátnőm tudja hogy nekem is tetszik a fiú



2014. jan. 9. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ebben a korban még az első lányt elviszik a fiúk:(
2014. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenèbe. A fiúnak ha kitöröd a nyakad sem fog változni a véleménye a barátnőd meg nem azért de egy nagy paraszt. Elnyom téged és az önbizalmadat leépíti.
2014. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

elvileg a fiú az rendes,komoly és nem olyan mint az átlag manapság. egyházi gimibe járunk

tudom,ez a baj de őszintén nem hiszem hogy a barátnőmmel akarna jérni. barátnőm körülbelül a mellkasáig ér fel és nagyon nyomulós,nem monom hogy csúnya de nem olyan szép. én csúnyának mondom magam,nem tudom hogy az is vagyok-e de most nagyon sz*rul érzem magam :((

2014. jan. 9. 16:21
 4/16 anonim ***** válasza:
tegyél oda magadért!!! állj ki elé és mond meg hogy jó lenne ha lekattanna a fiúról mert neked is tetszik ne a te kertedben kapirgáljon..amúgy meg nem is barátnő az ilyen!!!!te biztosan szebb vagy annál a gnómnál..írj rá a fiúra te is ha tetszik mert én is így csináltam régebben hogy ráírtam tök jól elbeszélgettünk aztán már találkoztunk is és azóta együtt vagyunk!!5 éve!:) szóval a bátraké a szerencse ha tényleg olyan a fiú hogy érdemes érte harcolni hát mindent bele!!legyél okosabb mint a barátnőd, hódítsd meg a fiút!!
2014. jan. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem tudom megváltoztatni az érzéseimet,ha meglátom mindig....fura érzésem lesz
2014. jan. 9. 16:22
 6/16 A kérdező kommentje:
nem tudom megtenni mert nagyon nagyon félek,tényleg csúnya vagyok sokan mondták,őmeg nagyon helyes,sokat sportol és kedves.... de tuti nem jönnék be neki,elvileg nem is emlékszik rám csak annyira hogy van egy szemüvegem
2014. jan. 9. 16:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Suliban ha összefuttok, mosolyogj rá, előbb-utóbb illik észrevennie ebből, hogy pozitívan viszonyulsz hozzá.
2014. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ne mondogasd már,hogy csúnya vagy!Nincs csúnya lány,csak kevésbé szép!
2014. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 BlackSword ***** válasza:

Igaza van az utolsónak, nincs csúnya lány, csak kevés pia...


De komolyra fordítva a szót: ez a hajó elment... Mi férfiak szeretjük, ha egy nő/lány tudja mit akar, és tesz is érte... Ez a helyzet pedig -és mindjárt megköveznek érte- de a Te hibád... Hagytad, hogy a barátnőd bedobja magát, ameddig Te "jajj csúnya vagyok" meg a félelmeid áldozata lettél...

2014. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egyébként miért érzed magad csúnyának? Már most sem vagy alacsony, pár centit még simán nőhetsz.


Az emberek többsége mindenből így női testből is a környezete átlaghoz közelítőt, szimmetrikust tartja szépnek. Amit még nagyon fel tud dobni, egy kellemes jellem.

2014. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!