Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszem neki? Ha igen, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, az osztálytársam 15 éves lány. Csak néha beszélgetünk, ez valószínűleg azért van, mert eléggé félénk vagyok kezdeményezni, de mikor beszélgetünk, kedves szokott lenni velem (mondjuk mindenkivel az :D). Sajnos a lány az egyik fiú osztálytársammal nagyon jóban van, sokat beszélgetnek, (mindig a fiú megy oda a lányhoz és nem a lány a fiúhoz) és a fiú egyfolytában ölelgeti a lányt, mintha járnának, pedig erről nem tudok...

Mostanában egyre gyakrabban látom, hogy órán rám néz, én is rá nézek, ő mosolyog, én is, vagy én nézek rá, és ő észreveszi és mosolyog. Egy kis ideig nézünk egymás szemébe, majd elfordulunk. Lányok, ez mit jelent nálatok? Tetszhetek neki? Ha igen, mit tegyek? Eléggé félénk vagyok.



2014. jan. 9. 16:36
 1/3 anonim válasza:
Aranyos, amit írtál. :) Azt ennyiből nem lehet megjósolni, hogy tetszel-e neki, vagy csak alapvetően barátságos természetű, de az biztos, hogy nem utál. Ez adhat annyi bátorságot, hogy odamenj hozzá beszélgetni, nem veszítesz vele semmit. Ez csak egy beszélgetés, nem kell neki egyből bevallanod, hogy tetszik. Csak tedd meg az első lépést, nem olyan nehéz az. Hajrá!
2014. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak az a baj, hogy szinte nincs mikor odamenjek, mert mindig vagy a barátnőivel van, vagy avval a fiúval. Ha pedig egyszer mégse, akkor is, mit mondjak neki? :)

2014. jan. 9. 17:03
 3/3 anonim válasza:
Kerdezhetsz tole valamit, amit nem ertesz vagy kikerheted a velemenyet XY dologrol stb. Szerintem keress valamit, ami mindkettotoket erdekli es kerdezz arrol. Ha latja, hogy te is szereted azt, amit o, valoszinuleg tobbet fogtok beszelni es ez tovabb fejlodik. Hat, ezzel lehet hogy nem segitettem, de hatha.
2014. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!