Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire baj az, ha én szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj az, ha én szinte mindent a netről tanulok és tudok? L Hosszú, de remélem válaszoltok.

Figyelt kérdés

Először nem tudtam melyik kategóriába soroljam a kérdést, de végül ez maradt, mert több, mint fele szerelem-szex témájú.

Azon járt egy este az agyam, hogy én szinte mindent, amit idáig tudok, az internetről tanultam.

Elsősorban: Anyum soha nem tartott felvilágosító leckét, csak azzal ijesztgetett,hogy ne engedjem a fiúknak, hogy rám másszanak.Suliban is kimaradt az öreg tanárunk miatt az egész. Kb 13 éves koromban találtam az első ilyen tartalmú szöveget fent,és azután folyamatosan többet olvastam róla. Mindent megtudtam a szexről, a védekezésről, az esetleges betegségekről.Mikor összejöttem a mostani barátommal 15 évesen, ő 17 évesen nem tudott ennyi mindent a dologról, csak csodálkozott,hogy én honnan szedem őket.

Innen tanultam meg, hogy miben különbözik a női/férfi agy, hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban, hogyan kell a problémákat kezelni.Legtöbbet utána tapasztaltam magam is, hogy mind úgy van,ahogy azt olvastam. Nagyon sok mindent, sőt a legtöbbet erről az oldalról.

Más dolgok: Saját kutya tartását illetően innen tanultam dolgokat.Iskolában ami nem világos,itt,neten azonnal megértem. Meg akarok tanulni kitűnően sütni/főzni.Mamám/anyukám ebben nem igazán segít,tehát fogom a recepteket innen s gyakorlok. Egészséges étrendről szintén innen hallottam. Az élet nagy dolgairól,érdekes történésekről, helyekről,állatokról szintén. Vicces történeteket,vicceket innen 'tanulok'így a barátaimmal sosem unatkozok.

Azt vettem észre,hogy barátnőim akármit kérdeznek, a kapcsolataikkal kapcsolatban is, mindig tudom a választ.Egyik barátnőm szinte semmit nem tudott,hogyan kezelje a párjával az együttlétet, rögtön hozzám fordult.

És tényleg,én szinte mindent a netről tudok.

Mennyire baj ez? Mennyire befolyásol vagy változtat az valamit,hogy nem a szüleim tanítanak dolgokra? Van-e ennek valamilyen következménye?

Pl észrevettem, hogy mivel a szexualitásról innen olvastam,és nagyon bevállalós is vagyok ilyen téren.Simán benne vagyok az orálban, barátomnak szívesen csinálom mindig, 69-et is, szerepjátékok stb...néhány környezetemben élők,akikről tudom,megveti ezt.

Nagyon sokat szeretek gondolkodni különböző dolgokon,viszont a környezetem csendesnek ismer. Itt gyakorin is, 2011 óta 44 oldalnyi kérdést tettem fel.

Lehet a fentebb írtaknak hátránya?17L


2014. jan. 9. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindent tudsz, nem értem mi a kérdésed?
2014. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
A lényeg, hogy tudod. (az a gyakorlatban derül ki, és visszajelzésekből) A többi nem számít.
2014. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Elég baj,mivel úgy tűnik,hogy sok mindent nem tudsz.

Nincs olyan,hogy hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban,mivel mindenki eltérő személyiség nem lehet,megmondani,hogy ki hogyan reagáljon egy adott helyzetre.

Ami a neten szexként emlegetnek nem túlzottan kapcsolódik a valósághoz.

Miben különbözik a női és a férfia agy?Komolyan,ennél ostobább dolgot rég olvastam,vannak fiúsabb lányok,vannak olyan fiúk akik érzelmesebbek mint a többi.Velük mi van?

Hozzád fordul tanácsért?Remek,viszont ha a kezét fogod,nem sokra fog jutni,és szerintem a párja sem díjazza,hogy mástól kér tanácsokat a gondjai miatt.

Cikkeket olvasol?Én is szoktam,hallottam jó pár világvégéről,hogy Obama testőre kígyó ember,pont ha,hogy gyors kaja mellet is fogyni,mert nem is egészségtelen.

Az internet minden csak nem megbízható!

Elégé szomorú,hogy saját magadtól semmit sem tanulsz.

2014. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Anonymus :D válasza:
Szerintem nem baj az, ha bővebben tudsz a dolgokról, viszont vigyázz, mert a neten nem lehet nagyon olvasni a mértékletességről. Ahogy azt már Te is írtad, sokan megvetik az efféle viselkedést, de persze mindenki mást tart jónak/rossznak. Figyelj rá, hogy a tudással ne élj vissza, ne dörgöld más orra alá stb. Bár ezt egy szóval sem írtad. :) Remélem segítettem valamennyit :D
2014. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez már asszonyka :D! Bocsi most sietek randira:) kedves kérdező, én is innen tudok ezt-azt,remélem boldogok vagytok:)

16f

2014. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Max annyi kovetkezmenye lehet ha neked lesz gyereked es visszagondolsz a tieidre majd kicsit eliteled oket azert ahogy bantak veled.Mert ez problema sajnos.Es a fozestol miert feltenek,hogy arra se tanitanak???Gyonyoru mondthatom.Ne haragudj de amikor ilyeneket olvasok az jut eszembe,hogy minek az ilyennek gyerek??
2014. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44 oldalnyi kérdés? :OO
2014. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha elméletileg mindenről tudsz mindent minek kérdezel annyit?
2014. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azzal nincs gond, hogy érdeklődő vagy, és megkockáztatom, a netről informálódással jobban jártál, mintha valaki félreinformált volna (nekem pl. anyukám szentül állította, hogy tampont tilos használni, esetleg csak ritkán, már szült nőknek).

De tudnod kell mindig, hogy az interneten fellelhető nagyon hasznos információk mellett rengeteg hülyeséget is lehet találni. Ezeknek a kiszűrése NAGYON fontos.

2014. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív s negatív válaszokat.

A kapcsolatos dologra visszatérve: Nem arra értettem,hogy mindent 'betanultam'hogyan kell viselkedni. Hanem pl az elején nagyon hisztis voltam és önző, viszont rájöttem,hogy egy kapcsolatban ennek nincs helye, ezzel csak elüldözöm a párom.Ehhez hasonló dolgokra értem.


Annak a válaszolónak,aki azt írta,hogy ha mindent tudok, minek kérdezek..Egy szóval sem mondtam,hogy én MINDENT tudok, viszont amit IDÁIG tudok azt szinte mind innen.

2014. jan. 9. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!