Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiként sok mindent le lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként sok mindent le lehet szűrni a társkeresőkből?

Figyelt kérdés

Hali, 20 éves pasi vagyok, kezdek ismerkedni a nőkkel, egyelőre társkeresőn... lesújtó eredménnyel, pedig a legjobb képeim vannak fent. Nagyon kevesen válaszolnak bármit is, pedig mindig megadom a lehetőséget, hogy "ha nem ismerkedés miatt vagy itt, nyugodtan mond meg azt" és békén hagyom, de nem...

a nők az életben is ilyen felületesek, vagy most csomagoljak, és menjek el buz.inak?


2013. dec. 25. 22:49
 1/6 A kérdező kommentje:

még mielőtt beirna egy nő: "miért, ti pasik se mentek oda egy lányhoz, ha nem tetszik" - két dolog valakinek nem irni vagy valakinek nem válaszolni.

Énis nem irok annak, aki nem tetszik, oké - de ha történetesen Ő irna, akkor azért visszareagálnék, hogy bocs de nem.

Szerintem nem válaszolni simán tahóság, vagy legalább nagyképűség.

És akkor most hiába mondom, hogy oké, hagyjuk, akkor jobb is, ha nem ismerjük egymást - feltűnöen sok ilyen lány van.........

2013. dec. 25. 22:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a csajok naponta rengeteg levelet kapnak olyanoktól, akik nekik nem jönnek be valamilyen oknál fogva. Megértem, ha nem akar mindegyik mindenkinek válaszolni.
2013. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nem válaszolás a legkevesebb. Nekem nagyon jó arányban válaszoltak, amikor ilyesmivel próbálkoztam, de értelmes válasz már nem akadt köztük. Az érdeklődés legapróbb jelét se mutatják, egy rohadt kérdést fel nem tesznek, saját témát elő nem hoznak, csak várják, hogy repüljön a sült szupermen a hálószobájukba...
2013. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első barátnőmet társkeresőn ismertem meg. Viszont régebben, amikor még nálunk nem volt annyira felkapott az internet, és az ezen való ismerkedés. Értelemszerűen akkor még jobb eséllyel indult még egy rondább csávó is a társkeresésben, így én is.

Mára viszont már annyira felhígultak ezek az oldalak, tele lettek farokverő tizenegykétévesekkel', meg tényleg jóképű srácokkal, vagy pénzes újgazdagokkal, így a lányok naponta több száz levelet is kapnak. Mondjuk a védelmükben mondom, hogy ha ezekből csak 20 értelmes, akkor ezt a 20-at is elég hosszadalmas megválaszolni.


De amúgy teljesen egyetértek azzal amit leírtál azaz, hogy normálisan meg lehetne írni egy pár szavas copy/paste válaszlevelet, azzal a szöveggel, hogy

"Szia! Köszönöm, nagyon kedves vagy, de nekem más típusú srácok jönnek be, de ne keseredj el! Sok sikert a további társkeresésben. Aláírás"

És az adott lány mindjárt nem keltené egy tapló benyomását. Csak sajnos a társkeresőkre regisztrált lányok többsége abszolút nem tudja kezelni az ilyen ismerkedéssel kapcsolatos szituációkat, egyszerűen lelkileg még nem érettek rá.


Na meg persze ott vannak azok a csajok is, akik abszolút nem akarnak ismerkedni, csak ego-doppingnak használják a társkeresőket.


Közhelynek hangzik, de azt javaslom, hogy ne társkeresőn ismerkedj, hanem személyesen. Hidd el, szerintem sokkal több az esélyed így. Ott látod az embert, figyelheted a reakcióit, és tökösnek fog tartani, hogy leszólítottad.


Off a végére: pár éve még az FHM magazinban volt egy riport. Egy srác felvett 3 személyiséget, egy átlagos srácét, egy divatmajomét, és egy gazdagét (ahol egy ferrariban volt lefényképezve, meg villogott a pénzével). Nyilván stylistok segítségével a külsején alakított, hogy különbözzön a 3 személyisége. Ugyanazoknak a nőknek írt

mind a 3 név alól. A csajok 90%-ban előnyben részesítették a gazdag profilját, fehérneműs képeket küldtek neki, nyomultak ezerrel. Szóval ez is egy tanulság.

2013. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az világos volt, hogy a fele csak virtuális bókokat akar, mert ezeket mi pasik amúgyis képtelenek vagyunk kinyilvánitani...


de itt az arányokról beszélek. Oké, a fele lány kuka.... nade a 97% ???!! Csoda, hogy az embernek elvesztődik az önbizalma, aztán nem mer nyitni a lányokra...? :(


egyszerűen nem hiszem el, hogy élőben jobbak lennének.

2013. dec. 26. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tom, mit csináltál. 97%? Nekem 80% felett volt a válaszolási arány, csak éppen a fent ismertetett siralmas módon. Hányszor olvastam, hogy hú, de jó, ilyen levelet még nem is kapott, de aztán ennyi volt a maximum, amit ki tudott hozni magából...
2013. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!