Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szoktatok OB...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok OB tampont használni? Milyen gyakran? Van köztetek olyan, aki eddig csak tampont használt? Lett tőle bajod, vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Amikor kell mondjuk.

Igen.

Hát nem. Nyilván nem akarják hogy felgyújtsa őket a felbőszült nép.

2014. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kb. az első két évben használtam csak betétet (hatodikban jött meg, ha jól emlékszem), azóta folyamatosan O.B. tampont használok, nekem nagyon bejött, semmi problémám nincs vele.

Bár gyengébb napokon (5 napból egy), ha itthon vagyok, azért szüneteltetem a használatát, és betétet használok.

2014. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Más egy-másfél éve csak tampont használok, semmi bajom nincs tőle. Annyi a titka, hogy fel kell tudni helyezni, és gyakran kell cserélni, különben borzasztó higiéniátlan a dolog.

19L

2014. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, használok tampont. Amikor megjön a menzeszem, és nem itthon vagyok, mindig tampont használok. Semmi bajom nincs, a lényeg, hogy megfelelően, higiénikusan cseréld rendszeresen a tampont.
2014. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alváshoz nem ajánlott a tampon, ez tény. Amúgy én is használok, talán fele fele arányban.
2014. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös: Az lehet "tény", hogy nem ajánlott, az viszont nem "tény", hogy káros lenne. Nem lesz tőle semmi baja senkinek.
2014. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De lehet tőle baja, főleg ha túl sokat van bent...Este...
2014. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet baja, ha túl sokat van bent, de ezen okból kifolyólag napközben is ugyanúgy lehet baja. Attól, hogy éjszaka van, nem sok minden változik meg.
2014. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lolonka válasza:
Én első menzesz óta OB használok nem lesz tóle semmi bajod
2015. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!