Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak, szerintetek zavaró, kellemetlen vagy udoritó ha egy lánynak izzad a tenyere és mellette általában jég hideg is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 21:12
 1/8 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
engem különösebben nem zavar
2014. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar, az enyém is ilyeneket csinál.
2014. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lávalámpa. ***** válasza:
Mivel lehetne kezelni, így igen:)
2014. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyé innen Seprák!
2014. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak ha a talpad is izzad, és jó lábszagos, akkor lehetnél a csajom.
2014. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
semennyire nem zavaró.
2014. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as és szted mégis hogy lehet ezt kezelni???

Mert én is ebben szenvedek, de nem lehet kezelni, sehogy. Van, aki ilyen és van, aki nem, aki nem, az szerencsés és örülhet.

2014. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es. Én is ezzel szenvedek de nagyon duráv, nekem túltetmelődnek az izzadsàgmirigyek a tenyeremben és a talpamban és azt mondták a bőrgyógyászaton hogy az egyetlen megoldás az hogy egy műtét során kiszedik az izzadságmirigyeket az adott területekről...
2019. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!