Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted hogy csinálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hogy csinálja a csaj, hogy mindenki belészeret?

Figyelt kérdés

Ismerek egy csajt, aki akármelyik fiúval is lett jóba, az végül mindig szerelmet vallott neki. Az osztályában van 4 fiú, abból 2 bevallotta neki, 1 meg csak akarta.

Állítólag olyan az a csaj, hogy "többszemélyiségű", bárkihez képes alkalmazkodni, bárkinek képes úgy viselkedni, ahogy az tetszik neki.

Persze szép arca van, de annyira nem nagy szám. Tény, hogy okos, de néha elég manipulatív. Talán ezért? 17 éves.

Nektek mi a véleményetek egy ilyen lányról? Szerintetek így csinálja, vagy hogy tudja valaki ezt elérni?


2014. jan. 9. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Itt a lenyeg azon van h manipulativ es ugyes. En is ismerek egy ilyen lanyt (sot en is szerelmet vallottam neki). De ahogy tisztan lattam a dolgokat nem is tudom mit ettem rajta.
2014. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 (-.-) válasza:

Human Interaction Interface

+

IQ és EQ alapú viselkedés emuláció

2014. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utólag egyik srác sem tudja, mitől is tetszett neki, de mindenkinek tetszik, pedig nem az a tipikus gyönyörű bombanő.
2014. jan. 9. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
elég csak két dolog hozzá, két nagy dolog
2014. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs nagy melle.
2014. jan. 9. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
nem kell ahhoz semmi eleg ha jol cumizzik!
2014. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy szerelmet vallani ? Én 1 hónap párkapcsolatban élés után mondtam először, hogy KEZDELEK megszeretni. Hogy lehet egy ismerősnek csak úgy szerelmet vallani ? :D
2014. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hubbera válasza:
A személyiségében van. Én is ismerek/ismertem egy ilyen lányt még gimnáziumban, és kellemetlen, de én is fülig belé voltam esve, amit nehezített az is, hogy nagyon jó barátok voltunk (friendzone ultimate). Viszont a lánynak soha se voltak pasi problémái, rendszeresen nyomultak rá, borultak a lábai elé, pedig nem volt egy szépség királynő (mondjuk ronda sem), és nagyon szegény körülmények között él/élt. Gondolom a kisugárzásában lehet valami, vagy a dolgokhoz való hozzáállásában.
2014. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, vannak ilyen emberek. kisugárzás, magas érzelmi intelligencia, manipulatív készség, jó emberismeret. én is képes lennék ilyesmire, de inkább nem csinálom. nem célom, hogy másokat szivassak.
2014. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es fogyaték vagy. szeretni más, mint szerelmesnek lenni


30+

2014. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!